Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 232

Komfortas, stilius ir sveikata su Birkenstock

Avalynė, kuri leis jums lengvu žingsniu nukeliauti nors ir į pasaulio kraštą. Išsyk atpažįstamas, genialiai paprastas dizainas ir neįtikėtinai plačios derinimo galimybės. Taip, tai legendiniai Birkenstock, jūsų pėdoms suteiksiantys išskirtinį komfortą ir fantastišką avėjimo patirtį.

Ar unikalus patogumas, viliojantis funkcionalumas ir aktualus dizainas gali būti suderinami dalykai? Birkenstock įrodo, kad dar ir kaip! Nesvarbu, ar tai sandalai, klumpaitės, šlepetės ar kiti moteriški, vaikiški ar vyriški batai, su šia avalyne jausitės lyg ant sparnų.

Gilios tradicijos ir šiuolaikiniai pasiekimai didžiausiam patogumui

Birkenstock gaminiuose susilieja tradicijos, patirtis, meistrystė, nepriekaištinga kokybė ir šiuolaikinė technologijų pažanga. Pats prekės ženklas gimė prieš daugiau nei du šimtus metų Vokietijoje ir savo turtingą patirtį sumaniai išnaudoja vis gerindamas avalynės kokybę, tobulindamas modelius ir suteikdamas kuo geresnę patirtį.

Pagrindinis Birkenstock įkvėpimo šaltinis akivaizdžiai atsispindi gaminių dizainuose – tai gamta. Ramios spalvos, kamštinis padas, švelnūs paviršiai, kuklios, bet išraiškingos detalės ir santūraus jaukumo atmosfera – visi šie elementai neabejotinai yra įkvėpti gamtos ir joje randamų medžiagų. Žinoma, gamybos procese taip pat atsižvelgiama, kad tiek pats procesas, tiek ir pagaminta avalynė būtų kaip įmanoma draugiškesni gamtai.

Pasirūpinkite kojų komfortu

Esminis tikslas, kurio siekia Birkenstock avalynė – jokių kompromisų nepripažįstantis patogumas ir sveikos pėdos. Ši avalynė idealiai pritaikyta ilgiems pasivaikščiojimams ir pasirūpina kojomis, kai šios patiria iššūkių.

Birkenstock avalynė – šlepetės, sandalai, basutės, klumpaitės – pasižymi tobulai prie pėdos ypatumų prisitaikančiu padu, kuris taip pat yra išskirtinai lankstus. Kompanija pirmoji pasaulyje ėmė gaminti ortopedinius vidpadžius iš natūralios kamštinės medžiagos, šiandien plačiai atpažįstamus ir be galo mėgstamus.

Kuriant ir gaminant avalynę, pasitelkiamos profesionalų rekomendacijos ir pažangios technologijos. Visos gamyboje naudojamos medžiagos – natūralus lateksas, džiuto pluošto verpalai, gamtinė kamščio medžiaga, natūrali ir dirbtinė oda, vilna – spindi kokybe. Todėl Birkenstock avalynė jau tapo aukščiausios kokybės, pavydėtino komforto ir laisvo, nerūpestingo judėjimo simboliu.

Birkenstock avalynė – šauni patogumo ir stiliaus dermė

Ši avalynė taip pat yra puikiausias pavyzdys, kad į kojų sveikatą ir patogumą orientuotas apavas gali būti ir be proto stilingas. Birkenstock batai gali šauniai papildyti bet kokį derinį. Prie bohemiško stiliaus besiplaikstančios suknelės ar džinsų ir palaidinės derinio idealiai derės rusvi sandalai. Jaukios, lengvutės gaivių spalvų šlepe