Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 267
wikus998
wikus998
wikus998·

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.
lossan
lossan
lossan·

Birkenstock – geriausias sveikų pėdų draugas

Birkenstock – tai įmonė, kuri pati pirma pasaulyje pradėjo gaminti natūralaus kamščio ortopedinius vidpadžius. Tai toks avalynės padas, kuris yra itin minkštas, lankstus, puikiai pritaikytas natūraliai pėdos anatomijai.

Birkenstock specializuojasi kurdami avalynę, pritaikytą sveikų padų palaikymui. Jie naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavas: gamtinį kamštį, džiuto pluošto verpalus ir natūralų lateksą. Kūrėjai kooperuojasi su ortopedais, taip gebėdami sukurti sveikatai palankią avalynę. Taip pat jie nuolatos tobulina produktus, stengdamiesi rūpintis savo klientais. Su šia avalyne pėda laikosi tvirtai, stabiliai, kulnas nečiuožinėja irtaip yra apsaugotas, kartu apsaugoti ir pėdų pirštai.

Daugiau nei du šimtai metų avalynės tobulinimo patirties gali garantuoti, kad pagaminta avalynė yra aukščiausio lygio kokybės pavyzdys.

Birkenstock – ne vien sveika, bet ir gražu

Birkenstock įkvėpimo semiasi iš gamtos ir gamtoje randamų medžiagų, o tai puikiai atsispindi jų naudojamame dizaine.

Tačiau tai, kad avalynę galima pavadinti ortopedine, visai nereiškia, jog tai negraži avalynė. Šie kūrėjai įrodė, kad tai, kas sveika, gali būti ir gražu, ir stilinga, ir madinga, o galiausiai ir patogu.

Stilius – subjektyvus ir labai asmeninis dalykas, tačiau Birkenstock avalynę galima derinti net ir labai išrankiems aprangos gurmanams. Kadangi avalynė yra ortopedų patvirtinta, su ja puikiai galite leisti laiką gamtoje, netgi keliauti į žygius, ilgesnius pasivaikščiojimus. O kūrėjai kartu užtikrino, kad avalynė būtų ir graži, tad nevaržomai galite su šia avalyne leistis iį į vakarėlius, darbą, įvairias šventes.

Ką galite rasti Zalando?

Kaip visada, Zalando kruopščiai parinko šio prekinio ženklo kolekciją savo pirkėjams, atsižvelgdami į jaunų žmonių gyvenimo būdą.

Gana plačiame asortimente galite rasti įvairių spalvų, medžiagų ar raštų Birkenstock avalynės. Kartu galite pasirinkti avalynę su dirželiais, su sagtimi, o gal visai laisvai užsimaunamus. Taip pat galite rinktis avalynę pagal sezoną: tiesiog sugalvokite, kokiam sezonui norite avalynės ir eikite pasidairyti.

Galiausiai rinkitės drąsiai, nes Birkenstock siūlo įvairios avalynės pasirinkimą: sportbačius, basutes, plokščiapadžius batus, įsispiriamus batelius, šlepetes ar net paplūdimio avalynę.