Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 378
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Chiara Ferragni – dinamiškai, šiuolaikiškai ir moderniai asmenybei

Garsios italų visuemenės veikėjos bei tinklaraštininkės Chiaros Ferragni vardu įkurtas prekės ženklas netrukus minės dešimtmetį. Per šiuos metus, kuriami drabužiai, aksesuarai ir papuošalai jau puikuojasi didžiausių mados sostinių prekybos centruose. O visa istorija prasidėjo nuo batų, tačiau populiarumui didėjant, kolekcija išsiplėtė ir dabar klientams siūlomas platus asortimentas, iš kurio galima susikurti ne vieną naują įvaizdį.

Prekės ženklas puikiai atpažįstamas pagal logotipą – ikonišką akį su išraiškingomis blakstienomis. Chiara Ferragni pagrindinės vertybės – dalijimasis, džiaugsmas bei optimizmas, kurias ši moteris kuria ne tik socialinėse erdvėse, bet ir kolekcijose. Šis prekės ženklas skirtas dinamiškoms, modernioms ir ryžtingoms asmenybėms. Jei tai apibūdina jus, apsilankykite Zalando kataloge, nes čia paruošėme platų asortimentą.

Įkvėpkite savo stiliui optimizmo

Asortimente rasite platų pasirinkimą įvairių darbužių: kelnių, suknelių, džemperių, marškinėlių, net chalatų, miego drabužių bei apatinių. Drabužiai dekoruoti įvairiais atspaudais, užrašais ir logotipu: akimi. Ryškios spalvos, raštai, išskirtinės formos, užrašai ir net pats logotipas kelia šypseną bei tikrai nuspalvins net ir pačią niūriausią dieną. Suspindėkite ir pasiruoškite būti dėmesio centre. Jei nesinori atkreipti dėmesio ryškiomis detalėmis, bet norisi pakelti nuotaiką spalvų pagalba, rinkitės ryškų, nuotaikingais raštais dekoruotą apatinį trikotažą.

Neabejotinai jūsų įvaizdį pagyvins įvairūs šio prekinio ženklo aksesuarai. Ryškios, spindinčios, dekoruotos įvairiais ornamentais, blizgužiais ar tiesiog logotipu, rankinės, sportiniai bateliai, diržai. Išskirtiniai, spalvingi ir linksmi aksesuarai neliks nepastebėti. Net jei įprastai dėvite klasikinius drabužius, nebijokite priderinti išskirtinės ryškios, dėmesį traukiančios rankinės. O galbūt blizgi sidabrinė kuprinė taps jūsų įvaizdžio akcentu? Kviečiame pasitelkti fantaziją, drąsą ir derinti.

Unikalus įvaizdis kartu su Chiara Ferragni kolekcija

Nepriklausomai nuo to, kokį stilių dėvite kasdien – klasikinį elegantišką, sportinį, ar minimalistinį, čia rasite, kuo papildyti savo spintą. Galbūt susikursite pilną optimizmu kvėpuojantį įvaizdį, o gal pagyvinsite savo turimą garderobą ryškiu akcentu ar linksmais apatiniais? Nebijokite eksperimentuoti. Chiara Ferragni prekės ženklas skirtas skleisti džiaugsmą, todėl skleiskite jį ir jūs.