Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 281
giadazhou
giadazhou
giadazhou·

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Clarks – tai patirtis jūsų pėdų komfortui

Šiuolaikiška išvaizda, įkvėpta podiumo, ir batsiuvystės amatas, kuris laikui bėgant tobulėjo. Tai – vienas pavadinimas: Clarks. Būdami kasdienės avalynės lyderiai pasaulyje, kompanija kuria naujoves, gamina ir parduoda daugiau nei 50 milijonų porų batų kasmet. Įkurtas kaip šeimos verslas Anglijoje, Clarks batus siuva jau beveik 200 metų. Šiandien tai – pasaulinis verslas, prekiaujantis batais daugiau nei 35 šalyse visame pasaulyje.

Clarks ir toliau auga ir diegia naujoves, tačiau niekada nepameta vertybių, kurios padarė juos tokiais, kokiae jie yra šiandien. Kokybė, sąžiningumas ir pagarba – tai lėmė pirkėjų pasitikėjimą. Nepriekaištingą kokybę šiandien jums siūlo Zalando, atrinkę platų Clarks batų asortimentą.

Platus pasirinkimas visiems poreikiams

Asortimente rasite itin platų įvairiausios avalynės pasirinkimą. Batus ras tiek moterys, tiek vyrai bei vaikai. Batus rinkitės pagal sezoną – vasarai, pavasariui, rudeniui ar žiemai. Kokių batų ieškote? Šaltajam metų laikui skirti aulinukai įvairių ilgių aulais, pastorintu padu, pašiltinti vilna ar tekstiliniu paminkštinimu. Jūsų laukia platus spalvų pasirinkimas. Derinkite batus prie turimo garderobo arba įneškite naujų, ryškių spalvų ir padarykite avalynę jūsų stiliaus akcentu.

Vasarai ar pavasariui rinkitės iš batelių ar plonų suvarstomų batų, kurie tiks ir prie klasikinės aprangos. Jei manote, kad bus karšta, peržvelkite basučių ir sandalų pasirinkimą. Čia jūsų laukia platus pasirinkimas skirtingų modelių, padų bei kulnų variacijos, taip pat ir įvairios detalės, dryželiai. Ir, žinoma, spalvų gausa. Clarks batai ne tik padės papildyti jūsų įvaizdį, bet ir sukurs komfortą jūsų pėdoms. Į žygius šie batai netiks, tačiau po dienos mieste ar darbe, jūsų kojos padėkos už kokybišką avalynę.

Ilgametė patirtis, kuria galite pasitikėti

Ilgametės gamybos tradicijos, keliaujančios iš kartos į kartą, geriausios žaliavos jums garantuoja puikiausią kokybę – galite pasitikėti ir leisti apgaubti jūsų pėdas Clarks batams. Jei dar savo spintoje nesate turėję šio gamintojo batų, peržiūrėkite Zalando jums paruoštą katalogą. Neabejojame, kad naują porą išsirinks kiekvienas ir, galbūt, tai taps batais, kurių nesinorės nusiauti.