Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 798
viktor_kuzl
viktor_kuzl
viktor_kuzl·

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Columbia – kas slepiasi po šiuo prekės ženklo pavadinimu?

Columbia prekės ženklas buvo įkurtas 1938 metais. Šis prekės ženklas laikomas vienu labiausiai pripažintų ir vertinamų prekės ženklų, gaminančių žiemos bei sporto prekes visame mados pasaulyje.

Šis prekės ženklas labiausiai žinomas dėl autentiškos lauko aprangos bei avalynės. Labiausiai vertinama Columbia pažiba: striukės, kurių tikrai neįmanoma supainioti su kito prekės ženklo striukėmis. Columbia gamina vandeniui atsparias, kvėpuojančias, nepraleidžiančias vėjo striukes tiek žiemos, tiek pavasario sezonams, taip pat gamina ir demisezonines striukes. Visa produkcija orientuota ir į vyrus, ir į moteris, ir netgi į vaikus.

Kūrėjai dalinasi savo vizija, jog jų kuriama produkcija yra skirta aktyvioms veikloms lauke įvairiomis oro sąlygomis, pavyzdžiui, žvejybai, žygiams, slidinėjimui, stovyklavimui ir žygiavimui, bėgiojimui, netgi golfo žaidimui ar tiesiog laiko leidimui su draugais gamtoje.

Kodėl jums reikia Columbia produkcijos?

Columbia produkcija yra sukurta ir pritaikyta įvairiems nuotykiams. Juk gyvenimas būtų gana liūdnas ir nykus, jei kartas nuo karto neišvyktumėte į nuotykį. O nuotykis juk nebūtinai turi būti kažkas itin ekstremalaus ir keliančio adrenaliną. Galbūt tiesiog keliausite į pikniką su šeima ar bičiuliais? Tokiu atveju Columbia kurta produkcija apsaugos jus įvairiomis oro sąlygomis ir suteiks komforto jausmą.

Sakoma, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. Ir tai visiškai teisingas pasakymas. Juk kaip turėtų būti liūdna, kai, pavyzdžiui, žiemos malonumais trukdo mėgautis striukė, praleidžianti vėją. Tikrai nebūtų malonu ir norėtųsi kuo greičiau grįžti namo. O vasarą sugalvojus išplaukti pasiplaukioti jachta, popietę tikrai gali aptemdyti prasta striukė, po kuria ne tik, kad prakaituojama, oda nekvėpuoja, bet ir vėjas ar bangų purslai pasiekia kūną ir yra neapsaugomi striukės.

Neleiskite nei vasaros, nei žiemos nuotykių aptemdyti savo aprangai. Apsirengti tinkamai jums tikrai padės Columbia, kadangi jie jau užtikrino, jog jų kuriami produktai yra pritaikyti tokiems nuotykiams ir kokybiškai gali apsaugoti jus. Dabar jums belieka pažaisti savo vaizduote ir pasirinkti tokias prekes, kurios ne tik jus apsaugos slidinėjant kalnuose ar keliaujant į pikniką, bet ir padės jums atrodyti itin stilingai.

Kokią Columbia produkciją galite rasti Zalando parduotuvėje?

Zalando parduotuvėje galite rasti Columbia kurtus produktus, pritaikytus moterims, vyrams arba vaikams. Moterys gali rinktis iš įvairių aprangos detalių, taip pat pateikiamas moteriškos avalynės pasirinkimas, sportinės prekės bei aksesruarai. Vyrai taip pat gali rinktis iš aprangos, avalynės ar sporto prekių bei aksesuarų. Tuo tarpu vaikams siūlomas įvairių aprangos detalių, avalynės bei sporto prekių pasirinkimas.

Norėdami surasti geidžiamą prekę, galite pasinaudoti rūšiavimo ir filtravimo funkcija. Raskite norimas prekes pagal kainą, dydį, spalvą, medžiagą, sezoną, netgi pagal sporto rūšį. O norėdami rinktis prekes, pagamintas tik iš tvarių šaltinių, taip pat galite pasinaudoti atitinkama funkcija.