Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 324

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.
10lames
10lames
10lames·

Patogiausias apavas visais metų laikais - Crocs

Ne visi batai sukurti lygūs – vieni gviešiasi aukštosios mados pripažinimo, kiti stengiasi tobulai atlikti savo kasdienę funkciją. Crocs yra prekės ženklas, dominuojantis savo nišoje – iškart atpažįstami, komforto ir patogumo sinonimu tapusios šlepetės šiomis dienomis matomos visur. Crocs ir laisvalaikis dera kaip niekas kitas, būtent dėl to, kad jie leidžia pasimiršti apie atsakomybes ir stresą ir tiesiog jaustis laisvai. Iškart klasika tapęs dizainas su daugybę pasirinkimų variantų tinka kiekvienam, taigi nedelskite atrasti savo mėgstamiausią.

Zalando žino, kad kartais per daug pasirinkimo gali apsunkinti patį procesą, todėl mes atrinkome geriausius variantus būtent pagal jūsų skonį. Čia rasite klasikinius „klumpinukus“, šlepetes paplūdimiui arba kelionei į baseiną, apšiltintus aulinukus ir net sportbačius. Mes žinome, kas svarbu jums, taigi tikimės, kad netruksite rasti sau tinkamą variantą. Su Zalando ir Crocs jūsų kojos tikrai jums atsidėkos – raskite savo mylimiausią porą šiandien.

Milžiniškas spalvų ir aksesuarų pasirinkimas

Neapsigaukite – nepaisant Crocs populiarumo, jie nė kiek neprarado savo galimybės būti individualiais. Neįtikėtinai platus spalvų, dizainų ir modelių pasirinkimas reiškia, jog bet kada galite atrasti savo asmeninę porą. Visada galima rinktis solidžią porą vienspalvių įprastų, o gal šįkart labiau domintų spalvingas raštas arba unikalus spaudinys? Gal norite išsiskirti iš minios su blizgiais arba ryškiaspalviais Crocs batais? Galų gale, visada galite prisitaikyti prie ypatingų savo pėdų įnorių su paminkštintais, užsegamais kulniukais arba minkštomis šlepetėmis. Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, egzistuoja Crocs pora, kuri juos patenkins.

O norintiems dar labiau individualizuoti jau išsirinktą porą, Crocs siūlo „Jibbitz“ – jų sukurtą aksesuarų liniją, kurioje rasite lengvai į jūsų Crocs įsisegančius ženkliukus su įvairiais dizainais. Pademonstruokite savo pomėgius su mėgstamiausio maisto ženkliuku arba keiskite juos pagal sezoną – sniego senis žiemą, porcija ledų vasarą. Pažymėkite savuosius savo pačių inicialais, o mažajam suteikite progą visada šalia turėti vaizdo žaidimų personažų ikonas. Sugalvokite savo kombinaciją ir nedvejokite savo pasirinkimu – su „Jibbitz“ jūsų Crocs taps tik jūsų ir niekieno kito.

Visiems amžiams ir ūgiams

Crocs neapsiriboja tam tikra demografija ar auditorija – jų batai sukurti visiems, todėl nenuostabu, kad rasite ir dydžių, skirtų kūdikiams, ir kitų, skirtų tikriems milžinams. Crocs taip pat tapo tam tikrų profesijų atstovų numylėtiniais – nenustebkite, jei pamatysite savo šeimos gydytoją su patogia Crocs pora. Tai taip pat nepakeičiamas įnagis bet kokiam darbui darže arba sode. Komfortiški ir netrukdantys, Crocs sukuria unikalią batų dėvėjimo patirtį.

Zalando labai džiaugiasi, galėdami jums pasiūlyti šį platų asortimentą. Mes tikime, kad jūs čia rasite tai, kas tinka jums, taigi nelaukite ir išsirinkite savo porą jau dabar.