Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 988
maxxmazurek
maxxmazurek
maxxmazurek·
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Diesel – tarptautinė ir maištaujanti mada

Diesel prekės ženklas buvo įkurtas 1970 metais Italijoje. Tada penkiolikmetis vaikinas, vardu Renzo Rosso jautėsi itin nusivylęs tuo metu siūlomais drabužiais. Apskritai jis mėgo drabužius, tačiau tada jie jam visi atrodė gana nuobodūs. Apimtas tokių jausmų vaikinas nusprendė pats sau pasisiūti kelnes. Iškart akis pagavo maištingą bei su rokenrolu siejamą audinį – džinsą. Taip jis sukūrė savo pirmąsias džinsines kelnes – visiškai unikalias ir ne tokias, kokių madas diktavo visuomenė, o tokias, kokių norėjo jis pats. Drabužiai jam tapo galimybe išreikšti save taip, kaip jis to norėjo.

Nuo pat įmonės atsiradimo, jų šūkis buvo: „For Successful Living“. Visą laiką Diesel kūrė priešingai negu buvo diktuota visuomenės. Jų kuriamas stilius buvo kitoks, maištaujantis, jaunatviškas, skirtingas ir įvairus, jame atsispindėjo jų drąsi filosofija ir ambicijos.

Svarbu paminėti ir tai, kad Diesel kūrybos procesas yra paremtas tuo, kad kūrėjai yra įvairių tautų dizaineriai. Jie nuolat keliauja po visą pasaulį, idėjų semiasi iš to, ką keliaudami pamato ar pajunta, tarpusavyje dalinasi tarpkultūriniais skirtumais, kūrybinėmis idėjomis bei skirtingais skoniais. Būtent taip ir atsiranda maištingas, rokenrolo kultūrą primenantis stilius.

Kodėl jums reikia Diesel?

Pirminis Renzo Rosso, italo dizainerio, tikslas buvo sukurti inovatyvius ir visuomenės primetamai madai priekaištaujančius džinsus. Tuo metu, kai jis turėjo šią mintį, pasaulyje siautė ekonominė ir naftos krizės, o dyzelis buvo laikomas alternatyviais degalais. Būtent tada kūrėjas Renzo Rosso sumąstė savo įmonę pavadinti Diesel. Jis siekė to, kad jo prekes pasaulis vadintų kitokiomis, alternatyviomis, išskirtinėmis. Dabar jo išskirtinės idėjos yra plačiai paplitusios po visą pasaulį ir įkvepia milijonus žmonių būti savimi.

Tad jums reikia Diesel produktų, jei bent truputį jaučiate norą karts nuo karto pamaištauti prieš pasaulį, išprovokuoti kitokias mintis, eksperimentuoti savo įvaizdžiu, drąsiai kurti. Šiandien Diesel tikrai gamina ne tik džinsus, tad pasitelkę į pagalbą visą jo produkciją galite susikurti tokį derinį, kuris už jus išrėks pasauliui jūsų gyvenimo filosofiją ir požiūrį. Aukšta prekių kokybė jau garantuota, tad pasirinkę Diesel, turėsite galimybę skatinti unikalų ir drąsų gyvenimo būdą, skleisti savo įvaizdžiu individualumą.

Kokią Diesel produkciją galite rasti Zalando parduotuvėje?

Zalando siūlo moterims rinktis Diesel sukurtas įvairias aprangos detales, avalynę ir aksesuarus. Vyrams taip pat siūlomas platus drabužių, avalynės bei aksesuarų pasirinkimas. O vaikams siūlome mokytis reikšti drąsų požiūrį į gyvenimą renkantis Diesel sukurtus apatinius ir naktinius drabužius, kelnes, džinsus, džemperius, lauko drabužius bei marškinėlius. Įvaizdį vaikams papildyti siūlome įvairiais aksesuarais, pavyzdžiui, kepure arba kuprine.

Zalando suteikia galimybę norimų prekių ieškoti naudojantis rūšiavimo ir filtravimo funkcija. Taip galėsite norimą prekę rasti pagal pasirinktą dydį, kainą, spalvą, medžiagą, sezoną ir daug kitų. O svarbiausia tai, kad galėsite rinktis ir prekes, pagamintas tik iš tvarių šaltinių, taip prisidėdami prie švarios aplinkos, kurioje gyvename, kūrimo.