Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 289

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.
notanitboy
notanitboy
notanitboy·

Dr. Martens – batai, kurie lengvai randa vietą bet kurioje spintoje

Prieš daugiau nei šešis dešimtmečius pradėti kurti Dr. Martens batai šiandien jau tapo mylimi plačiose auditorijose. Juos myli muzikantai, menininkai, mados ikonos ir visi, kurie ieško kokybės ir nesenstančio dizaino. Tai batai, kuriuos lengva derinti prie įvairaus stiliaus, gyvenimo būdo ir jie lengvai randa vietą net itin skirtingose aprangos deriniuose.

Šiandien sakoma, kad ši avalynė papildo drąsias ir išskirtines asmenybes, tačiau pradžioje ji puošė kuklių darbininkų kojas. Todėl nenuostabu kodėl Dr. Martens pasižymi puikia kokybe, ilgaamžiškumu ir komfortu, kuris paprastai nebūdingas panašaus stiliaus avalynei.

Ne tik aulinukai

Dr. Martens išgarsėję savo juodais aulinukais šiandien gali pasiūlyti ne tik juos. Oksfordo stiliaus žemi batai, sandalai ir klasikiniai aulinukai gaminami iš skirtingų medžiagų – natūralios, dirbtinės ir lakuotos odos. Taip pat asortimente gausu skirtingų spalvų ir tekstūrų, todėl kiekvienas gali rasti sau priimtiniausią variantą. Pasižvalgę Zalando internetinėje parduotuvėje patys galite tuo įsitikinti.

Be to, šio prekės ženklo gamintojas yra aktyvus „Leather Working Group“ narys. Tai reiškia, jog visa oda naudojama prekės ženklo produktuose yra tiekiama tik iš aplinką tausojančių odos gamintojų. „Leather Working Group“ reguliuoja medžiagų apdirbimo procesą, kuris padeda užtikrinti, kad atliekos ir gamybos procese išskiriamas vanduo būtų saugus ir nekeltų pavojaus gamtai.

Na, o užkietėję gamtos mylėtojai gali rinktis „Vegan“ Dr. Martens liniją. Joje avalynė gaminama iš dirbtinės odos, tačiau kokybe ir patogumu tikrai nenusileidžia natūralios odos gaminiams.

Maištingos klasikos pavyzdys

Ar savo spintoje turite batus, kuriuos galite dėvėti kone visomis progomis? Jei atsakymas neigimas, jums tikrai verta apsvarstyti apie Dr. Martens avalynę. Šio prekės ženklo batai gali daugiau, nei bet kurie kiti. Jie gali papildyti klasikinius aprangos derinius maištinga dvasia. Tuo tarpu jūsų pankiškiems įvaizdžiams gali suteikti tvirtumo ir vientisumo, o atsibodusiems drabužiams - tarsi įkvėpti naujos gyvybės.

Ne veltui, Dr. Martens mados bloguose dažnai įvardijami kaip vienas iš būtinų daiktų spintoje. Šie batai gali tapti jūsų palydovais kasdieninėje veikloje, šventėse ar užsiimant aktyvia veikla. Todėl tai yra universali, tačiau nepaprastai stilinga klasika.