Apranga

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 174 670
cyragwynth
cyragwynth
cyragwynth·

Rūbai – stiliaus ir gyvenimo būdo atspindys

Rūbai – daiktas, be kurio neapsieiname kiekvienas. Jie atlieka daugybę funkcijų: sušildo, apsaugo nuo aplinkos poveikio – saulės, vėjo, lietaus ar sniego, leidžia efektyviau sportuoti, dalyvauti žygiuose.

Tiesa, rūbai pasižymi ne vien apsauginėmis, bet ir socialinėmis bei estetinėmis funkcijomis. Jie suteikia galimybę pasipuošti, prisitaikyti prie konkrečios progos ir aplinkybių, pabrėžti savo privalumus. Be to, rūbai gali tapti puikia saviraiškos priemone. Kartais drabužis gali būti išraiškingesnis ir pasakyti daug daugiau nei ilgos kalbos.

Na, o ką reikėtų atkreipti dėmesį ir ką žinoti, jei nutarėte atsinaujinti garderobą ir įsigyti naujų rūbų? Kaip išsirinkti tinkamiausią variantą, kuris jus džiugintų ir ilgai tarnautų?

Rūbai – pagal funkciją ir progą

Pirmiausia pamėginkite apsvarstyti ir aiškiai įvardinti, kokią funkciją atliks naujieji rūbai. Ar jie bus skirti darbui, ar laisvalaikiui, o gal mėginsite vienu šūviu nušauti du zuikius ir įsigyti universalių bei pakankamai neutralių drabužių, kuriuos bus galima vilkėti tiek darbo vietoje, tiek ilsintis ar pramogaujant?

Na, o gal ieškote puošnaus drabužio konkrečiai progai? Galbūt jums reikia patogių, judesių nevaržančių ir drėgmę išgarinančių rūbų sportui ar žygiams? Ar gal norite pasilepinti jaukiais, minkštučiais ir lengvučiais drabužiais, su kuriais puikiai jausitės namuose? Atsakymai į šiuos klausimus padės nuspręsti, kokie rūbai iš tiesų turėtų atsidurti jūsų spintoje.

Įvertinkite savo stilių ir spintos turinį

Kitas dalykas, į kurį būtina atkreipti dėmesį prieš įsigyjant naujų drabužių, yra tai, ar naujieji rūbai dera prie jūsų stiliaus, gyvenimo būdo ir, žinoma, kitų drabužių. Kitaip tariant, ar jis neardys jūsų asmeninio stiliaus visumos, mat jei taip nutiktų, labai didelė tikimybė, kad naujasis rūbas bus užmirštas ir prie nieko nepriderinamas kabos spintoje. Tad kruopščiai įvertinkite naują kandidatą į jūsų spintą, atsižvelkite į spalvą, modelį ir net menkiausias detales.

Žinoma, neužmirškite ir to, kad rūbai turi paprasčiausiai jums tikti. Jei drabužis ne tik įsipašo į jūsų spintą, bet ir dera prie figūros bei bruožų – pirmyn, įsigykite!