Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 122

ECCO ilgalaikė investicija pralenkianti visus lūkesčius

ECCO yra Danijos prekės ženklas, gaminantis avalynę bei aksesuarus ir gerai žinomas visame pasaulyje dėl patogios avalynės, pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, ir neįprastų avalynės gamybos technologijų. Laikoma viena iš inovatyviausių avalynės prekių ženklų, ši kompanija kuria aukštos kokybės avalynę, kuri idealiai prisitaiko prie jūsų pėdos. Daugelį metų jie buvo kasdienio laisvalaikio ir lauko avalynės dizaino priešakyje, o ilgametė partnerystė su Gore-Tex davė ilgalaikių vaisių. Nuo pirmųjų eskizų nupiešimo iki gatavų batų pristatymo parduotuvėse, didžiausias dėmesys skiriamas detalėms ir kokybei.

Batsiuvio išsilavinimą įgijęs kompanijos įkūrėjęs svajojo turėti batų gamyklą ir valdyti savo verslą. Todėl šeima nusprendė atsisakyti nuolatinio darbo, parduoti savo būstą ir persikelti į Bredebro pietvakarių Danijoje, ir ten pradėjo statyti ECCO nuo nulio. Kompanijos misija – būti pirmaujančiu aukščiausios kokybės batų ir odos gaminių prekės ženklu. Šis gamintojas vadovaujasi savo paveldu, raginimu diegti naujoves, tobulumo siekiu ir aistra darbui. Jiems rūpi kurti ir palaikyti tvirtus, teigiamus santykius su kolegomis, partneriais, klientais ir visuomene, kurioje gyvename ir dirbame, gerbdami pasaulio diversiškumą.

Inovatyvumas derantis su unikaliu stiliumi

Su kiekviena šio prekės ženklo batų pora galite pasiruošti kiekvienai gyvenimo progai, kuriai reikia tinkamos avalynės: nuo ypatingos progos ir biuro aprangos iki laisvalaikio nuotykių ar žygių. Čia, Zalando, esantis asortimentas siūlo įvairias stiliaus parinktis su skandinaviško dizaino DNR, dėmesiu detalėms ir aistra patogiai avalynei. ECCO batai gaminami ant tiesioginio įpurškimo poliuretano padų. Tai neabejotinai geriausias pado konstrukcijos būdas, dėl kurio kompanija laikoma šios konstrukcijos novatoriumi. Tiesioginio įpurškimo padai yra lengvi, lankstūs, patvarūs, puikiai amortizuojantys ir ilgaamžiai. Daugumos šių batų konstrukcijos ir naudojamos medžiagos reiškia, kad jie yra pranašesni prieš daugelį kitų prekių ženklų gaminių ilgaamžiškumo požiūriu.

Turėdami 60 metų patirtį gaminant batus bei aksesuarus, galite pasitikėti tiek vyriškais, tiek moteriškais ECCO batais dėl patogumo ir kokybės. Įskaitant tokias kolekcijas kaip riboto leidimo 60-mečio kolekcija, ECCO FLOWT kolekcija ir moteriška COZMO kolekcija. Visa moteriškų kolekcijų avalynė turi bendrus bruožus: aukščiausios kokybės medžiagas, stilingus dizainus ir patogų bei nevaržomą pojūtį. Vyriški batai yra sukurti taip, kad būtų patogūs visą dieną ir atsispindėtų švarios, minimalistinės linijos dizaine.

ECCO avalynė - unikalus rafinuotumas kiekvienai išrankiai asmenybei

Kiekvienam šeimos nariui itin svarbu turėti ne vieną gerą batų porą kiekvienai progai bei pomėgiui. Kompanijos kolekcija pristato daugybę hibridinių ir sportiškų stilių, įkvėptų tiek formalaus, tiek kasdieniško aprangos kodo. Nuo lengvų sportinių batelių iki unikalių šiuolaikiškų, subtiliai puošnių batų. Siūlomas išskirtinis dizainas su unikaliais akcentais, kontrastingais niuansais ir novatoriška komforto technologija.

Taip pat, kolekcijoje siūlomi lengvi ir lengvai užsegami sandalai, kad jūsų kojos išliktų gaivios ir stilingos šiltu vasaros oru. Puikiai tiks dienai paplūdimyje, atsipalaidavimui kieme ar greitai kelionei į parduotuvę. Kiekvienu metų laiku mėgaukitės ilgaamžišku komfortu su ECCO avalyne.