Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 314

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Etam – nematoma šimto metų istorijos paslaptis

Etam – tai prekės ženklas, garsus savo prancūziška elegancija, giliomis, šimtą metų siekiančiomis tradicijomis, ir žinute pirkėjoms. Apatinio trikotažo prekės ženklas kviečia pirkėjas pamilti savo kūną, jaustis išskirtinėmis, nevaržyti savęs dėl amžiaus, kūno sudėjimo ar odos spalvos.

Nors apatinis trikotažas viešai ir nematomas, tai tarsi kažkokia nebyli paslaptis, suteikianti pasitikėjimo savimi, komforto, pridedanti daugiau meilės sau. Gal skamba ir juokingai, bet tikrai, juk būna dienų, kai atrodo, jog gražūs apatiniai gali išgelbėti pasaulį: net jei ant viršaus moteris užsimeta didžiulį džemperį ir sportines kelnes, atrodo, jog ji – nebesustabdoma.

Etam prekės ženklas ypatingas ir tuo, kad nuo pat įkūrimo stengiasi atsižvelgti į įvairius moters amžiaus tarpsnius, savo produkcija lydį ją per paauglystę, motinystę, kartu padeda kurti didesnį pasitikėjimą savimi per įvairias išskirtines progas ir pačias jautriausias šventes.

Kodėl Etam – kiekvienai?

Jau anksčiau užsiminėme, kad Etam lydi moterį visada. Kūrėjai yra pristatę ypatingą produkciją tiek nėščiosioms, tiek maitinančioms mamoms. Šiuo tarpsniu itin svarbus komfortas, bet juk moteris visada nori būti graži. Moterys – kartais atrodo, kad iš prigimties linkusios būti labiau savikritiškos, tad Etam siūlo ir produkciją, padedančią paslėpti trūkumus, dėl kurių gėdijatės, bei pabrėžti savo privalumus.

Dar vienas svarbus dalykas apie Etam: tvari mada. Šie kūrėjai itin rimtai vertina tvarumą, kasmet skiria daug dėmesio, kad tik jų produkcija būtų kuo tvaresnė. Ši kompanija netgi sukūrė #wecare! programą, kuria įsipareigojo tausoti gamtą ir kurti kuo ekologiškesnius produktus, draugiškus aplinkai. Savo produktams kūrėjai naudoja medžiagas, gaunamas tik iš ekologiškai auginamų miškų.

Kuo jums padės Zalando?

Zalando – tarsi jūsų geriausia draugė, kuri kartu su jumis keliautų į fizinę parduotuvę. Mes atrinkome pačius dailiausius dizainus ir pristatome šiuos produktus jums. Čia galite rasti tamprių, bikinių, apatinio trikotažo, maudymosi kostiumėlių, glaustinukių, naktinukų ir net pižamų.

Į pagalbą pasitelkę Zalando sukurtą paieškos sistemą, galėsite išfiltruoti produktus taip, kaip norėsite. Čia galite juos filtruoti pagal dydį, spalvą, kainą, medžiagą, raštą, sezoną ir netgi pagal progą. Žinoma, kadangi Etam taip stipriai rūpi tvari mada, būsite tikros, kad jūsų išsirinktos prekės yra pagamintos iš tvarių šaltinių arba nepriklausomai sertifikuotos.

Net jei apatinis trikotažas nematomas visiems gatvėje, anaiptol nereiškia, kad nereikia kreipti į jį dėmesio. Atrodo, kad tai toks mažytis meilės sau įrodymas. Kartais moteriai reikia jaustis mylimai. Tad būtent su Etam kolekcijomis galite tą meilę sau išreikšti. Atrodykite prabangiai, atrodykite pasitikinčiai savimi – net jei ir niekas to nemato, svarbiausia, kad jūs tai žinote. Laikykite tai nediduke paslaptimi, kurią sužinoti gali tik retas.