faq | Mano paskyra | Pritaikymo neįgaliesiems funkcijos

Pritaikymo neįgaliesiems funkcijos

Vienas iš Zalando pažadų – užtikrinti patogų naudojimąsi svetaine kuo platesnei auditorijai. Aktyviai dirbame, kad svetainė būtų pritaikyta ir tinkama naudoti neįgaliesiems. Todėl pristatėme naujas funkcijas, kad visi galėtų mėgautis tuo, ką galime pasiūlyti.

Mūsų pritaikymo neįgaliesiems pažadas
JT neįgaliųjų teisių konvencijoje prieiga prie informacijos ir ryšių technologijų, įskaitant internetą, pripažinta pagrindine žmogaus teise.

Todėl parduotuvėje, produktų puslapiuose ir klientų paskyrose siūlome naujas funkcijas (pvz., alternatyviojo teksto bei ekrano skaitytuvus), prieinamas visiems, nesvarbu, kokį įrenginį ar pagalbinę technologiją naudoja mūsų klientai.

Ekrano skaitytuvas ir alternatyviojo teksto funkcijos yra pagalbinės technologijos priemonės, naudingos neraštingiems, regėjimo ar mokymosi negalią turintiems žmonėms. Naudojant balso funkciją, puslapis, konkretus tekstas, produktų nuotraukos ir Zalando svetainėje spustelėjamos nuorodos apibūdinami balsu.

Šias svetainės dalis sėkmingai pritaikėme neįgaliesiems, tad stengiamės kuo greičiau panašias priemones įdiegti ir kitose svetainės dalyse.

Šiuo metu mūsų interneto svetainėje veikia pritaikymo neįgaliesiems funkcijos. Jei naudojatės Zalando programėle ir norite įjungti pritaikymo neįgaliesiems režimą, apsilankykite mūsų svetainėje.

Kaip įjungti ekrano skaitytuvus Zalando svetainėje?
Ekrano skaitytuvus Zalando svetainėje galite išbandyti, jei naršyklėje įdiegta viena iš toliau nurodytų programėlių ar papildinių.

  1. VoiceOver, skirta macOS ir iOS
  2. ChromeVox papildinys, skirtas Chrome
  3. NVDA, skirta Windows
  4. Mokama JAWS (neprieinama nemokamai)


Nerandate reikiamo atsakymo?
Susisiekite su mumis tiesiogiai
Pradėti pokalbį internetu

Mes esame pasirengę padėti jums per pokalbį internetu

Klientų aptarnavimas vyksta Lietuvių ir Anglų kalbomis.

Skambinkite mums

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Gali tekti palaukti iki 5 minučių.

Pr.–Pn.: 8.00–17.00 val.

Klientų aptarnavimas vyksta Lietuvių ir Anglų kalbomis.

Ar norėtumėte gauti 15 % nuolaidą?*

Gaukite naujienas el. paštu

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius el. paštu iš Zalando.lt!

Tvarkykite savo nuostatas

Kas jus domina labiausiai?

Jei norite sužinoti, kaip tvarkome jūsų duomenis, apsilankykite skiltyje „Privatumo pranešimas“. Galite atsisakyti prenumeratos bet kuriuo metu nemokamai.