Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 590

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

GEOX – trumpa istorijos pamoka

Geox prekės ženklas buvo įkurtas 1995 metais. Jį įkūrė italų verslininkas Mario Moretti Polegato. Prekės ženklo istorija gana įdomi. Įdomi ir prekės ženklo pavadinimo kilmė. „Geo“ graikiškai reiškia „žemė“, o štai „x“ raidės reikšmė – technologijos. Dauguma tėvų vis tikisi kažko iš savo vaikų. Vieni tikisi, kad gyvens nepriklausomai ir kurs savo ateitį taip, kaip patys nori. Kiti štai tikisi, kad jų atžala žengs jų pėdomis ir darys tai, ko jie nepadarė, arba tęs jau tėvų pradėtą darbą. Taip buvo ir su prekės ženklo Geox įkūrėjo Mario Moretti Polegato tėvais.

Jie ilgai kūrė savo vyno gamybos verslą ir tikėjosi, kad jų sūnus jį perims. Vieną kartą, Geox prekės ženklo įkūrėjas dalyvavo vyno industrijos konferencijoje, buvo karšta diena, konferencijos metu Mario Moretti Polegato nusprendė pasidaryti pertrauką ir išėjo laukan. Tada jam kilo mintis savo batuose pasidaryti skyles, nes juk buvo taip karšta. Vėliau ši idėja jį nuvedė iki kitos idėjos: kodėl nesukūrus savo batų linijos? Viena idėja vedė prie antros, toji prie trečios ir taip Geox įkūrėjas pradėjo savo batų linijos idėją vystyti tol, kol tai tapo ne tik idėja, bet ir įgyvendintu planu.

Dabar šis prekės ženklas yra vienas populiariausių pasaulyje. Jis pasižymi išskirtine prekių kokybe ir patogumu. Kūrėjui itin svarbu, kad jo klientui būtų patogu kiekvieną dieną įvairiose situacijose.

Geox – patogumas jus lydės visur

Geox ne šiaip sau yra siejamas su itin dideliu komfortu, aukšta kokybe ir universalumu. Kūrėjas, palikęs savo tėvų gamyklą, iškart leidosi į mados pasaulio nuotykį ir orientavosi į tai, kad jums būtų patogu.

Batai yra ta aprangos dalis, kuri visada mus lydi. Nesvarbu, kokį įvaizdį kurtume, dažnu atveju be batų apsieiti nepavyktų arba būtų itin keblu. Batai yra reikalingi, tad mažų mažiausia, ką galime padaryti, tai žiūrėti į juos ne kaip į visišką būtinybę, o kaip į itin dailų ir stilingą akcentą prie kuriamo įvaizdžio. Juk gali būti ir taip, kad batai taps svarbiausiu aprangos akcentu. Atkreipkite į juos dėmesį.

Geox siūlo itin platų asortimentą įvairių batų įvairioms progoms. Tad nesvarbu, kokia proga jūsų laukia, kur ketinate eiti, Geox kolekcijose tikrai rasite tai progai tinkamą avalynę. Atminkite, ji bus ne tik stilinga, mados standartus atitinkanti avalynė, tačiau dvelks komfortu ir bus pasiruošus jus visur lydėti ir palaikyti.

Ką rasite Zalando parduotuvėje?

Zalando išrinko daugybę italo Mario Moretti Polegato įkurto Geox prekės ženklo produktų. Jie pritaikyti jauno žmogaus poreikiams, atitinka greitą gyvenimo ritmą.

Zalando galite pasinaudoti paieškos funkcija. Čia galite rinktis prekes visiškai pagal jūsų pageidavimą. Rūšiuokite jas pagal dydį, spalvą, kainą. O kokios medžiagos batų norėtumėte? Gal pintinio audinio? O gal odos? Batus galite rūšiuoti ir pagal medžiagą, ir pagal raštą. Netgi pagal sezoną, kulno tipą ir jo aukštį.

Nuostabi paieškos funkcija ir tai, jog galite prekes pasirinkti tik tokias, kurios yra pagamintos iš tvarių šaltinių ar nepriklausomai sertifikuotos. Taip vienu apsipirkimu ne tik pasirūpinsite savo stilingu ir komfortišku įvaizdžiu, bet ir prisidėsite prie aplinkos taršos mažinimo.