Gucci

Populiariausi filtrai
Produktų kiekis: 220
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Gucci akiniai išrankiam skoniui

Gucci gaminiai ne tik reprezentuoja Italijos meistriškumo viršūnę, bet ir tapo nepralenkiami dėl savo kokybės ir dėmesio detalėms. Eklektiškas, šiuolaikiškas, romantiškas, įtakingas, novatoriškas ir progresyvus Gucci vis iš naujo sukuria visiškai modernų požiūrį į madą. Vadovaujantis nauja kūrybos direktoriaus vizija, mados namai iš naujo apibrėžė XXI amžiaus prabangą, dar labiau sustiprindami savo, kaip vienų geidžiamiausių mados namų, pozicijas pasaulyje. Gucci - aukštoji mada, todėl nenuostabu, kad dizainerio kurta vyrų ir moterų akinių linija atspindi įmantrios tendencijų kūrėjos reputaciją.

Akinių kolekcija siūlo platų įvairių stilių rėmelių asortimentą, kuris patiks išrankaus skonio vyrams. Nuo aukščiausios klasės mados iki linksmų ir madingų rėmelių stilių – Gucci akiniai suteikia jaunatvišką, drąsų ir išskirtinį patrauklumą. Šie išskirtinio dizaino akiniai yra pagaminti Italijoje, naudojant aukštos kokybės medžiagas ir daug dėmesio skiriant detalėms. Autentiški Gucci akiniai vyrams yra vieni populiariausių aukščiausios kokybės rėmelių šiandien. Kompanija vienu metu žaidžia su moderniomis ir tradicinėmis tendencijomis. Naujasis optinių rėmelių ir saulės akinių asortimentas demonstruoja individualistinę ir kūrybingą Gucci dvasią. Kolekcija, įkvėpta archyvinių namų elementų, yra eklektiškas formų ir stilių derinys, primenantis aštuntąjį ir devintąjį dešimtmečius.

Akiniai nuo saulės ir optiniai rėmeliai

Akinių kolekcija įkvėpta įvairaus laikotarpio, puikiai derindama retro žavesį ir modernų rafinuotumą. Drąsūs kontūrai ir perdėti tūriai apibrėžia naujus metalo ir acetato stilius. Pirmą kartą pristatyta Hollywood Forever akinių koncepcija buvo atnaujinta suteikiant vintažinio žavesio šiuolaikinei akinių nuo saulės linijai. Zalando asortimente rasite vyriškų stačiakampių, kvadratų ir užapvalintų kraštų akinius, paryškintus, be apvadų ir su apvadais bei įvairių spalvų, įskaitant Gucci žalią ir raudoną juostelę. Klasikiniai ir drąsūs mados elementai akiniuose puikiai tiks išrankaus vyro garderobe.

Taip pat kompanija siūlo įvairius receptinius akinius, įskaitant akinius skaitymui ar darbui su kompiuteriu ir receptinius akinius nuo saulės. Asortimente rasite įvairaus stiliaus optinių rėmelių. Nuo aviatorių iki didelių gabaritų – akinių pasirinkimas pasižymi eklektišku siluetų deriniu metaliniuose arba acetatiniuose rėmeliuose. Kiekvieni rėmeliai užbaigiami skaidriais pavyzdiniais lęšiais, skirtais išlaikyti stiliaus formą. Akinių rėmeliams svarbūs parametrai: ne tik dizainas, bet ir komforto pojūtis. Tinkamai parinkti akinių rėmeliai turi idealiai nugulti ant nosies, todėl renkantis reiktų neskubėti ir pagalvoti, kokie rėmeliai geriausiai atitiks jūsų charakterį bei papildys įvaizdį.

Ne tik madinga ir stilinga, bet ir naudinga

Apsauga nuo saulės spindulių ir kitų šviesų yra pagrindinė ir neginčijama akinių nuo saulės paskirtis. Be to, nešiojant tokius akinius, akis apsaugosite nuo dulkių ar kitų nešvarumų, padės išvengti alerginių reakcijų. Kokybiški akiniai nuo saulės apsaugodami akis nuo žalingų UV spindulių, leis išvengti akių dangalų ir tinklainės pakitimų ar per didelio akių raumens krūvio.

Čia rasite ypatingai gausų stilingų bei kokybiškų akinių nuo saulės ir optinių rėmelių pasirinkimą. Geriausiomis kainomis naujausi modeliai laukia Jūsų. Juk Gucci akiniai skirti tiems, kurie trokšta atrodyti nepriekaištingai. Pasinaudokite Zalando pasiūlymais.