Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 6 741
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Hugo Boss – kiek metų istorijos

Hugo Boss pavadinimas girdėtas tikrai kone kiekvienam. Net jei ir nesate stileiva ar mados tinklaraštininkas, o įprastai mėgstate vilkėti tuos pačius nutrintus mėlynus džinsus su paprastais marškinėliais, jūs veikiausiai žinote, kas yra Hugo Boss. Vardas, į viešumą iškilęs beveik prieš šimtą metų. Manome, svarbu paminėti, jog pačioje pradžioje parduotuvėse tikrai buvo galima įsigyti įvairiausių drabužių kasdienėms veikloms ir produkcija buvo tikrai nesudėtingai prieinama. Tačiau šis prekės ženklas ėmė išsiskirti antrojo pasaulinio karo metu, kai Hugo Boss pradėjo gaminti aprangą Vokietijos vyriausybei. Būtent uniformų gamyba to meto garsiems vokiečiams padėjo įmonei greitai išpopuliarėti ir užsitarnauti gerą vardą.

Visgi vėliau įmonė nusprendė šiek tiek pakeisti savo veiklos kryptį ir pradėjo kurti vyriškus kostiumus bei švarkus. Kūrėjams puikiai sekėsi, susidomėjimas tik augo, pirkėjai džiaugėsi kokybe, tad buvo nuspręsta dar plėstis ir Hugo Boss ėmė kurti moterims.

Dabar ši įmonė viena pelningiausių, populiariausių ir labiausiai pasisekusių mados įmonių Vokietijoje. Įmonės parduotuvių tinklas plačiai nusidriekęs per visą pasaulį, o produkcija dabar aprėpia tiek vyrų, tiek moterų poreikius. Kuriami ne tik drabužiai, bet ir avalynė bei kvepalai.

Kam jums reikalingas Hugo Boss?

Tai analogų neturinti produkcija, labai strategiškai išskyrusi savo veiklos kryptis į dvi dalis. Pirmoji kryptis – tai kasdienai pritaikyti drabužiai, apranga laisvalaikiui, laisvesnis stilius. Kita kryptis – oficialūs drabužiai, dvelkiantys elegancija, klasikiniu stiliumi, pasižymintys itin aukšta kokybe. Kaip jums tai gali padėti?

Hugo Boss jau yra sukūrę ir nuolat kuria itin plačią produkciją tam, kad patenkintų kuo didesnį klientų srautą. Būtent dėl to, jūsų apsipirkinėjimo ir stilingos aprangos komplektavimo neturėtų varžyti tam tikrų elementų stygius. Po viena Hugo Boss žvaigžde galite rasti visko, ko tik prireiktų kuriant naują įvaizdį.

Nesvarbu, ar keliaujate į universitetą vos išlipę iš lovos, o gal ruošiatės pristatyti itin svarbią prezentaciją. Gal skrendate kur lėktuvu ir svarbu, kad jaustumėtės patogiai, bet ir atrodytumėte stilingai. Gal einate į darbą? Į vestuves? Pasivaikščioti? Viską tikrai galite čia rasti.

Ką konkrečiau siūlo Zalando?

Zalando jums siūlo didelį asortimentą jaunimo poreikius atitinkančių prekių, galinčių padėti jums kuriant įvaizdį bet kokia proga. Hugo Boss siūlo produkciją ne vien vyrams ar moterims, bet ir vaikams. Juk amžius neturėtų stabdyti nuo atrodymo stilingai, tiesa?

Tam, kad nepasiklystumėte tarp didelio produktų kiekio, Zalando jums siūlo išbandyti išmanią paieškos sistemą, kur galėsite rinktis prekes tik pagal jūsų poreikius. Naudokite filtrą ir rinkitės prekes pagal dydį, spalvą, kainą, medžiagą ar raštą. Zalando taip pat suteikia galimybę rinktis produktus, kurie yra pagaminti iš tvarių šaltinių arba nepriklausomai sertifikuoti. Zalando viskuo pasirūpino, jums teliko prisėsti ir atiduoti vaizduotei vadžias.