Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 4 524

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.
chihi_omar
chihi_omar
chihi_omar·

Jack & Jones – vienas lyderiaujančių prekės ženklų Europoje

Jack & Jones – išskirtinis dizainas, itin aukšta kokybė ir nepranokstamas meistriškumas. Tai tik kelios savybės, kuriomis pasižymi Jack & Jones ir dėl kurių šis prekės ženklas yra taip gerai žinomas visame pasaulyje.

Prekės ženklo Jack & Jones pradžia laikomi 1990 metai. Tada viskas buvo orientuota tik į vyrus. Buvo norėta sukurti aprangą, kuri būtų tinkama stilingam, nuo mados naujovių neatsiejamam, šiuolaikiniam vyrui. Jų varikliukas buvo džinsai vyrams. Tačiau užsitikrinę vietą mados pasaulyje Jack & Jones ėmė kurti ne vien tik džinsus bei ir didesnei populiacijai, ne tik vyrams. Šiandien jau galimą įsigyti ir aprangą moterims, taip pat galima rasti nebe tik džinsus, bet ir įvairius aksesuarus ar avalynę.

Taip pat šiandien prekės ženklas plačiai pasklidęs po pasaulį. Net jeigu aistra džinsams, kuri liko nuo pirmųjų prekės ženklo gyvavimo metų kolekcijų, yra juntama ir kituose jų kūriniuose, kūrėjai vis dar laikosi minties, kad džinsai – tai visiška klasika ir privalo būti kiekvieno garderobo sudedamoji dalis.

Jack & Jones džinsų įvaizdžiui sukurti juk nepakanka

Taip, visgi Jack & Jones žino, kad vien džinsų stileivai tikrai negana. Juk įvaizdis susideda iš tiek daug sudedamųjų dalių. Čia svarbu ir mažos detalės, aksesuarai, svarbu ir avalynė. Tad Jack & Jones būtent ir išplėtė savo produkciją tam, kad modernus žmogus galėtų rasti ir detales, kurias galėtų derinti prie džinsų.

Sukūrus tobulą įvaizdį, džinsai tikrai nebėra tik namų drabužis, netinkamas šventėms. Taip, su juo galite sukurti itin stilingą sportine dvasia dvelkiantį aprangos derinį. Tačiau lygiai taip galite sukurti ir stilingą vakarui mieste tinkantį įvaizdį. Svarbu pasirinkti tinkamus aksesuarus ir džinsų klasika tikrai jūsų neapvils. Visgi koks tai universalus drabužis! Ir į šventę. ir į darbą, ir į biblioteką mokytis su bendrakursiais.

Atrodyti gražiai, stilingai, moderniai dar niekada nebuvo ir taip patogu. Kas gali būti patogiau už taip mylimus džinsus ir didelį džemperį ar paprastus marškinėlius. O jei trūksta spalvoto ar linksmo akcento – ką manote apie kojines su, pavyzdžiui, flamingais? Ir dar rausvais. Kurkite savo įvaizdį su Jack & Jones ne tik stilingai, bet ir patogiai. Juk gyvenate tokiame įtemptame ritme, kasdien lekiate į šimtus susitikimų ir vietų. Jack & Jones jūsų neapvils, užtikrins, kad ne tik atrodytumėte gerai, bet ir kad jaustumėtės patogiai.

Ką rasite Zalando parduotuvėje?

Zalando parinko jaunam, moderniam, individualų stilių mylinčiam žmogui tinkančiue produktus. Dabar jaunas žmogus yra itin veržlus, kuris per dieną turi daugybę darbų ir kitų reikalų, tad Zalando pusę darbo jau padarė. Aukšta kokybė, išskirtinis dizainas bei nerilygstamas meistriškumas – tokios prekės jau parinktos ir pateiktos jums.

Ką jums belieka daryti? Pamąstykite apie tai, kaip atrodyti norite jūs, ne jūsų močiutė ar antra pusė. Leiskite savo individualiam stiliui klestėti. Įsivaizduokite: kaip atrodyti jūs norite? Kur eisite? Kokią žinutę nešite? Kaip jaustis norite?

Ir pasinaudokite Zalando integruota paieškos sistema. Jack & Jones kataloge galite rasti prekių tiek vyrams, tiek moterims. Taip pat galite jas rūšiuoti pagal dydį, spalvą, kainą, medžiagą, raštą ar ilgį. Galite rasti ir prekes, pagamintas tik iš tvarių medžiagų ar nepriklausomai sertifikuotas. Taip prisidėsite prie saugios ir švarios aplinkos, kurioje gyvename, kūrimo.