Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 1 148

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Jordan jūsų nenuvils niekada

Jordan aprangos ir avalynės kolekciją įkvėpęs garsusis krepšininkas Michaelas Jordanas pradžioje turbūt net nedrįso pagalvoti apie tokį prekės ženklo pripažinimą. Rinkoje pasirodęs pirmasis šių sportinių batų modelis tapo toks trokštamas, kad dėl jo neretai kildavo riaušės ir muštynės. Prekės ženklo populiarumas nesumažėjo ir bėgant metams. Kiekviena šių sportinių batų linijos versija tampa tokia pat populiari kaip ir ankstesnė.

Šiandien Jordan sportbačiai vadinami ikoniškais ir juos myli ne tik krepšinio aistruoliai, bet ir visi vertinantys kokybę ir komfortą. Tiesa, šis prekės gali jums pasiūlyti net tik garsiuosius batus, bet ir išskirtinę aprangą bei aksesuarus.

Aukščiausia kokybė aktyviam laisvalaikiui ir stilingiems deriniams

Jordan avalynę daugelis atpažįsta iš tolo. Vis dėlto šių batų išvaizda yra niekis, palyginus su jų kokybe ir komfortu. Sportiniai batai ir apranga gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų. Išskirtinė gaminimo technologija Jordan produkciją paverčia labai funkcionalia ir trokštama. Daugelis aktyvia veikla užsiimančių žmonių ypatingai pamilo šio prekės ženklo avalynę dėl išskirtinio patogumo, paminkštinimų reikiamose vietose ir tvirtumo, kuris netgi sumažina traumų tikimybę.

Didelis spalvų ir stiliaus pasirinkimas paperka net su krepšiniu ar apskritai sportu nesusijusius žmones. Garsiuoju Jordan prekės ženklu pažymėti drabužiai, avalynė ir aksesuarai tapo itin stilingu ir prabangiu laisvalaikio aprangos akcentu. O klasikinis dizainas, net ir bėgant metams, nepraranda aktualumo.

Pamilti paprasta

Jei esate matę Netflix serialą Paskutinis šokis tikriausiai kaip ir daugelis esate neabejingi Mihaelui Džordanui. Serialas įkvėpė dar daugiau žmonių investuoti į Jordan produkciją, o užkietėjusius gerbėjus - atnaujinti savo kolekciją.

Kartą pasirinkę šio prekės ženklo produktus, žmonės dažnai tampa lojaliais. Netgi yra teigiama, kad Jordan jau tapo savotiška kultūra. NBA krepšininko įkvėpti sportbačiai tapo pirmaisiais, kuriuos žmonės pradėjo kolekcionuoti. Tai suvaidino itin svarbu vaidmenį, pradedant vystyti visą sportbačių kultūrą.

Norite taip pat prisijungti prie didelio Jordan gerbėjų būrio? Zalando internetinė parduotuvė gali išpildyti jūsų norus. Čia rasite didelį žymiojo prekės ženklo sportinės avalynės, drabužių ir aksesuarų pasirinkimą ir suprasite, kad pamilti tikrai paprasta!