Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 2 497
edytaewaa
edytaewaa
edytaewaa·

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.
mariasagvik
mariasagvik
mariasagvik·

Išskirtinė Levi’s® selekcija

Zalando siūlo platų garsiojo prekės ženklo Levi‘s® pasirinkimą. Norisi atsinaujinti garderobą universaliomis džinsinėmis kelnėmis? Nusprendėte, jog esate pasirengę investuoti į ilgaamžę devėjimo perspektyvą? Norite itin tvirtų kelnių? Siekiate pagyvinti gatvės aprangos ir laisvalaikio stiliaus derinius? Atraskite Levi‘s® su Zalando.

Klasikos gerbėjams siūlome daugybę originalaus modelio džinsų. Būtent šviesiai mėlyni džinsai buvo pirmasis Levi‘s® kompanijos patentuoas drabužis, išgarsinęs juos pasaulyje. Pasinaudokite galimybe spintą papildyti kultiniu rūbu.

Nenusivils ir tie, kurie trokšta kiek kitokio kirpimo džinsų. Norite kiek laisvesnio kirpimo, siauresnių ar platesnių klešnių? O gal tiesiog dairotės džinsinio sijono, šortų, ar marškinėlių su garsiosios kompanijos logotipu? Zalando jūsų nenuvils.

Populiariųjų džinsų priežiūra

Džinsinis audinys – tvirtas, tačiau reikalaujantis kiek kitokios priežiūros, nei kitos medžiagos. Tad kaip prižiūrėti džinsus? Skubame jums į pagalbą.

Levi‘s® kompanija oficialiai pataria: skalbkite džinsus šaltame vandenyje ir rečiau, nei kitus rūbus, nedžiovinkite džiovyklėje. Teigiama, jog džinsus skalbti dėrėtų kas dešimt dėvėjimų ar dar rečiau. Pats Levi‘s® generalinis direktorius siūlo šių kelnių neskalbti išvis, o jei jau tai darote – itin retai ir tik rankomis. Alternatyva skalbimui gali būti džinsų palaikymas šaldiklyje, kur šaltoje temperatūroje miršta bakterijos. Gal neskalbti džinso ir kiek kontraversiška, tačiau verta žinoti, kaip šį audinį priversti jums tarnauti kuo ilgiau. Žinoma, kaip tiksliai prižiūrėti šį rūbą, spręskite jūs. Zalando padės išsirinkti.

Išskirtinė kokybė ir komfortas su Levi’s®

Dauguma ištikimų džinsų dėvėtojų pasišventę teigia, jog tai – vienos patogiausių kelnių. Iš pradžių tai gali nustebinti. Juk džinsas – tokia šiurkšti ir nelanksti medžiaga. Visgi ji tokia tik iš pradžių. Visai kaip ir odiniai batai, džinsinės kelnės dėvimos vis geriau prisitaiko prie jūsų kūno linijų, maloniai apgaubia, tampa minkštesnės. Neišsigąskite pirminio šiurkštumo – laikui bėgant net nepajusite, kokie jaukūs ir mieli tapo jūsų džinsai.

Nepraleiskite progos pasidabinti originaliais džinsais ar kitais prekės ženklo drabužiais. Atraskite nepamainomą komfortą ir erdvę puikiems rūbų deriniams. Stebėkite, kaip audinys nenusidėvi metų metus, kasdien teikdamas jums džiaugsmą. Levi‘s® – kaip tik jums.