Apyrankės

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 1 339

Apyrankės – kiekvienai rankai nuo seniausių laikų

Apyrankės – tai vienas seniausių moterų ir vyrų rankų papuošalų. Nuo pat seniausių laikų šių papuošalų gamybai buvo naudojamas metalas, molis, stiklas, oda, medis, brangieji ir pusbrangiai akmenys, dramblio kaulas ir dar daug kitų medžiagų.

Pirmosios apyrankės atsirado jau akmens amžiuje. Jos buvo gamintos iš akmens skritulių, elnio ragų, mamuto ilčių. Vėliau – bronzos ir geležies amžiuje – šiuos papuošalus pradėjo gaminti iš spalvotųjų metalų, imta jas puošti. Senovės Romoje ir Graikijoje jų puošimas ir dėvėjimas tik išplito. Stambių apyrankių pradžia buvo Bizantijoje, kai jos pradėtos buvo gaminti iš tauriųjų metalų. Vėliau šie dailūs aksesuarai išplito Indijoje – čia mūvima netgi po keliolika vienetų per visą rankos ilgį.

Vėliau – Viduramžiais – tokio tipo papuošalai nebuvo laikomi ypatingais ar stilingais, tad savo populiarumą šiek tiek prarado, tačiau jau Renesanso laikais jis vėl grįžo. Įvairiais laikotarpiais tokio tipo papuošalai šiek tiek skyrėsi, tačiau visos jos yra pagrindas ir įkvėpimas dabartiniams juvelyrams.

Kaip mūvėti apyrankes?

Dabar apyrankės mūvimos ne vien religiniais ar kultūriniais tikslais, tačiau ir kaip paprasta puošmena, padailinanti ranką.

Apyrankių mūvėjimo taisyklės gerokai švelnesnės, negu būdavo seniau. Daugumoje šalių ir kultūrų, tokių į rėmus įstatančių ir kūrybiškumą suvaržančių taisyklių apskritai nebėra. Tad įvaizdžio kūrimas pasitelkiant į pagalbą apyrankes yra laisvas ir gana malonus užsiėmimas.

Apyrankių juvelyrai dabar stengiasi sukurti kuo priimtinesnius dizainus įvairioms kultūroms, amžiaus grupėms, progoms. Didelis jų populiarumas skatina juvelyrus kurti drąsiau, daugiau, laisviau, taip užtikrinant, kad kiekviena stilinga siela rastų savo mylimą apyrankę didelio pasirinkimo gausoje.

Ką galite rasti Zalando parduotuvėje?

Zalando išrinko ir jums pateikė platų asortimentą apyrankių, tinkančių kiekvienam jaunam žmogui kuriančiam savo stilių. Zalando parduotuvėje galite pasirinkti norimas apyrankes pagal prekių ženklą, dydį ar spalvą. Taip pat išrankesni gali nesibaimindami rinktis tik norimų medžiagų papuošalus.

Jeigu jūsų laukia artėjanti svarbi proga, galite pasinaudoti puikia siūloma paieškos funkcija, leisiančia jums pasirinkti būtent tai progai sukurtas apyrankes. Zalando rūpi tai, kas rūpi jums, tad nesibaimindami rinkitės prekes, pagamintas iš tvarių medžiagų ar nepriklausomai sertifikuotas.

Greta apyrankių Zalando siūlo platų ir kitų aksesuarų pasirinkimą, kuris padės jums sukurti vientisą ir stilingą įvaizdį! Derinkite drąsiai, puoškitės nevaržomai, kurkite savo unikalų stilių.