Auskarai

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 4 479

Aksesuarų magija: ištobulinkite savo įvaizdį su Zalando atrastais auskarais

Veikiausiai jokia naujiena, kad išbaigtumo įvaizdžiui suteikia aksesuarai. Na, o visus reikiamus akcentus lengviausiai sudėlioja tinkamai parinkti papuošalai. Neretaididžiausias dėmesys skiriamas auskarams: šis aksesuaras padeda išryškinti bruožus ir suteikti reikiamą potėpį visam apdarui.

Auskarai – iš esmės universalus papuošalas, derantis pačiam įvairiausiam stiliui, amžiui ar veido bruožams, tinkamas visomis progomis. Tiesa, rasti išties geriausius ir labiausiai džiuginančius auskarus nėra tokia jau lengva užduotis.

Tačiau, turint iš ko rinktis, ši užduotis gerokai palengvėja. Todėl Zalando siūlo itin platų auskarų pasirinkimą, įtiksiantį įvairiausioms progoms ir stiliams.

Prie veido formos derantys auskarai

Žinoma, ne mažiau svarbu, kad auskarai derėtų prie veido formos. Jei jūsų veidas yra pailgas, atkreipkite dėmesį į stambius apvalius, trikampius ar kvadrato formos auskarus, vizualiai paplatinančius veidą.

Kvadratinio tipo veidamss geriausia rinktis arba mažus auskariukus prie ausies, arba ilgesnius kabančius auskarus. Ilgi auskarai tiks ir apvaliems veidams, galite pasižvalgyti ir po kvadrato ar trikampio formos auskarus.

Na, o trikampio formos veidui tiks bruožus sušvelninantys auskarai – ovalūs ar apvalūs. Jei ieškote būtent prie veido formos derančių auskarų, Zalando rasite itin platų įvairiausių variantų pasirinkimą.

Kiti derinimo niuansai

Suprantama, auskarų derinimą nulemia tikrai ne vien veido forma. Svarbu, kad jie derėtų prie stiliaus, progos, drabužių ir kitų aksesuarų. Jei dvejojate, geriau rinktis kuklesnius ir universalesnius variantus. Na, o vienas iš plačiausiai pritaikomų variantų yra prie ausies prisegami nedideli klasikinių formų auskarai. Jei vilkite kasdienius laisvalaikio stiliaus drabužius, galite paeksperimentuoti ir rinktis ryškesnius auskarus. Prie paprastų vienspalvių drabužių derės masyvūs ir išraiškingi auskarai, o prie ryškių raštuotų ar kitaip išpuoštų – paprasti.

Dar vienas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį derinant auskarus, yra šukuosena. Prie ryškesnės, įmantresnės šukuosenos labiau tiks minimalistiniai auskarai, o prie paprastesnio sušukavimo galima rinktis labiau išsiskiriančius auskarus.

Na, ir paskutinis dalykas – įsitikinkite, kad auskarai dera prie kitų jūsų papuošalų. Zalando siūlomas auskarų asortimentas padės atsižvelgti į visus derinimo niuansus ir pasirinkti tinkamiausius auskarus.