Moteriškos piniginės

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 1 891

Piniginė tvarkingiems jūsų finansams

Tikriausiai nerastume suaugusio žmogaus, kuris neturėtų piniginės. Net maži vaikai mokomi skaičiuoti ir tvarkingai laikyti pinigus. Be to, yra sakoma, kad pinigai mėgsta tvarką, tad tvarkinga piniginė yra būtinybė.

Kadangi tai gan dažnai naudojamas aksesuaras, kasdienybėje dažnai traukiame piniginę iš rankinės, kuprinės ar kišenės, tad ji greitai susidėvi ar apsitrina kampučiai. Zalando internetinėje parduotuvėje atsinaujinsite itin patogiai ir greitai.

Nesvarbu, labiau patiktų klasikinė juoda, ar išraiškinga spalvota, visas jas rasite čia. Didelis pasirinkimas, tačiau paiešką labai supaprastina paieškos filtrai. Pasirinkite savo poreikius tenkinančius kriterijus ir jūs jau visai šalia savo naujo aksesuaro.

Piniginė – nepamainomas aksesuaras

Piniginė, priderinta prie jūsų rankinės, atrodys itin solidžiai. Tačiau ji gali būti labai ryškus aksesuaras, tarsi jūsų akcentas. Pagal jūsų patogumą, piniginė gali būti mažutė, perlenkiama per pusę ar pailga didelė. Rinktis jums. O gal ieškote piniginės monetoms ar atskirai tik popierinėms kupiūroms? Tai itin įvairus aksesuaras, kuriam taisyklių nėra.

Patogu turėti kelias skirtingas pinigines. Didelę, kuri būtų patogi ir talpi naudoti kasdien, ir mažą, kurią būtų patogu pasiimti keliaujant ar sutalpinti į delninę ar mažą rankinuką.

Zalando rasite platų piniginių pasirinkimą. Ne tik skirtingi modeliai, bet ir audiniai, oda, skirtingi raštai ir spalvos. Visiems norams ir poreikiams. Tiesiog pasinaudokite fantazija.

Klaisikinė juoda ar dėmesį traukianti ryški piniginė?

Vienos populiariausių piniginių yra odinės. Tačiau jos būna ne vien klasikinės juodos, galite rasti įvairiausių raštų, apdirbimo būdų – gyvatės, krokodilo odos imitacijų, kitokių reljefų. Dabar itin madinga puikiai išdirbta ir patvari dirbtinė oda. Pasirinkę piniginę, pažymėtą tvarumo ženklu, būsite tikri, kad ji pagaminta aplinkai saugiu būdu ar iš dalinai perdirbtų medžiagų.

Tikriausiai visi mados gamintojai kolekcijose išleidžia ir pinigines. Zalando pasirūpino, kad itin daug gamintojų ir garsių prekinių ženklų aksesuarus rastumėte vienoje vietoje. Nesvarbu, kokias pinigines mėgstate – talpias ar mažas, svarbiausia, kad joje būtų tvarka. Tikime, kad nauja piniginė tikrai motyvuos joje turėti daugiau finansų. Gal jau laikas atsinaujinti? O gal ieškote dovanos? Piniginė gali būti puiki dovana.