Aukštakulniai

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 2 250

Aukštakulnių istorija: viskas apsivertė aukštyn kojomis

Aukštakulniai – tai klasika, kuri jau nuo X amžiaus simbolizavo aukštą socialinę padėtį, karinį meistriškumą, rafinuotą mados skonį ir drąsą. Tiesa, šie batai buvo pirmiausia naudojami visai kitam tikslui nei įprasta dabar. Pirmieji juos avėjo Persijos kariai. Taip, aukštakulniai buvo sukurti vyrams! Aukštas bato kulnas padėdavo raiteliams išlaikyti stabilumą balnakilpėje, o tai pagerindavo šaudymo taiklumą.

Moterys šiuos batelius pradėjo avėti tik žymiai vėliau, norėdamos atrodyti vyriškesnėmis. Paradoksalu, kad šiandien aukštakulniai simbolizuoja moteriškumą ir eleganciją. Tai batai gražinantys laikyseną, vizualiai prailginantys kojas ir suteikiantys didesnį pasitikėjimą savimi.

Garantuota elegancija

Net ir nedidelis bato kulnas prideda elegancijos ir lengvumo visam įvaizdžiui. Todėl nebūtinai aukšti batai turi būti nepatogūs. Platus šių batelių asortimentas tikrai gali jums pasiūlyti avalynę, kuri bus tinkama įvairioms progoms. Kulno aukštis, storis, batelių atvirumas ir kitos detalės sukuria skirtingiems metų laikams ir progoms tinkančią avalynę. Pasižvalgę Zalando internetinėje parduotuvėje galite įsitikinti skirtingų aukštakulnių gausa ir išsirinkti tai, kas labiausiai dera jūsų stiliui.

Viena svarbiausių detalių, į kurią visada atkreipiamas dėmesys, yra batelių kulnas. Nuo jo priklauso aukštakulnių patogumas ir pritaikomumas. Renkantis batelius reikia atsižvelgti į kulno aukštį, kuris dažniausiai svyruoja nuo trijų iki devynių ar net daugiau centimetrų.

Taip pat svarbu kulno storis ir forma. Žemesnis ir storesnis kulnas tinkamas kasdienai ir kai planuojate vaikščioti daugiau. Aukštesnius ir su smailesniu kulnu batelius verta rinktis, kai siekiate sukurti išskirtinį įvaizdį ir patogumas jums nėra pirmoje vietoje. Dažniausiai tokie bateliai avimi švenčių ar svarbių įvykių proga.

Priklausomai nuo sezono, galite rinktis skirtingo modelio aukštakulnius. Atviri bateliai su dirželiais ypatingai gražiai atrodo vasarą ir pavasarį. Lengvoms suknelėms, sijonams ar kelnėms jie suteikia elegancijos ir grakštumo.

Žiemą ir rudenį idealiai tinka uždaresni batelių modeliai. Šiltai, storai aprangai jie suteikia lengvumo, kurio ypatingai pasiilgstama šaltuoju sezonu. Todėl galima sakyti, jog batai aukštesniu kulnu dažnai yra vienas geriausių sprendimų, užbaigiančių tiek šventinius, tiek kasdienius įvaizdžius.

Drąsus ir tvirtas žingsnis

Aukštakulniai neabejotinai yra batai, kurie gali būti labai skirtingi. Jų modeliai gali būti ir klasikiniai, ir ypatingai ekstravagantiški. Todėl tai įvairiapusiška avalynė, kuri puošia ne tik jų savininkus, bet ir drabužines.

Aukštakulniai dažnai gali būti išskirtinis akcentas, kurio kartais trūksta deriniui. Todėl tai ne tik batai – tai lyg papuošalas, padedantis atskleisti žavingą laikyseną, drąsą ir pasitikėjimą savimi. Tai tarsi jūsų įvaizdžio deimantas.