Auliniai batai moterims

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 3 303
akuavi_
akuavi_
akuavi_·

Ilgaauliai batai – stilinga, šilta ir patogu!

Mmm, ilgaauliai batai! Jų įvairovė verčia stebėtis, o nuo dizaino neįmanoma atplėšti akių. Gal kažkada jie ir buvo tobulai pritaikyti tik rudens bei žiemos sezonams, tačiau dabar dizaineriai iš peties dirba kurdami ilgaaulius, stilingai priderinamus ir prie vasariškų derinių.

Tiesa ir ta, jog su ilgaauliais batais tikrai yra šilčiau. Dažna problema: šalta ir nėra, ką gražiai apsirengti. Šią problemą ilgaauliai puikiai ir stilingai išsprendžia. Su kokybiška avalyne jūsų kojos laisvai kvėpuos, dailiai atrodys ir tikrai nesušals.

Kadangi ilgaaulių batų įvairovė labai didelė, tikrai nesudėtingai sau mėgstamus išsirinksite. Nuo pačių paprasčiausių iki pačių įmantriausių – pasirinkimas didžiulis!

Kaip derinti ilgaaulius batus?

Yra du tipai žmonių. Vieni derina batus prie aprangos, kiti – atvirkščiai. Išsirenka mylimus batus: „Šitie!” O tada derina likusią aprangą prie avalynės. Abu variantai savaip geri, stiliaus pasaulyje nėra tokio dalyko: „teisinga“ ar „neteisinga“. Jūsų nevaržo griežtos taisyklės (nebent keliaujate į šventę, kurios kvietime įrašytas aprangos kodas, jo nepaisyti yra paprasčiausiai nemandagu), tad galite leisti sau įsisvajoti!

Iš esmės ilgaaulių batų pasirinkimas toks didelis, jog su vienokiais laisvai galite atšokti savo vestuvėse, o su kitais keliauti ravėti bulvių. Ir, žinoma, abejais atvejas – stilingai.

Ilgaauliai dailiai atrodo tiek prie šortų ar sijonų, tiek prie įvairaus kirpimo kelnių, tiek prie įvairiausių suknelių. Įjunkite vaizduotę!

Ką siūlo Zalando?

Zalando siūlo iš tiesų itin platų ilgaaulių batų pasirinkimą. Benaršydami čia rasite klasikinius, žieminius, suvarstomus aulinius batus. Taip pat kaubojiškus ar motociklininkų stiliaus aulinius! Įvairovę didina ilgaauliai virš kelių, auliniai su platforma, aukštakulniai auliniai batai ir net guminiai batai!

Puikiai jums subalansuota paieškos sistema leis filtruoti prekes pagal prekių ženklą (jeigu turite kokį mylimą, nereikės ilgai ieškoti), taip pat galite rinktis iš įvairiausių spalvų, medžiagų ar raštų. Galbūt įsivaizduojate, kokio kulno tipo ar aukščio norite? Suveskite duomenis į paieškos sistemą ir Zalando visą darbą atliks už jus. Žinoma, galite rinktis batus ir pagal sezoną.

Taip pat, Zalando sudaro galimybę batus pasirinkti ir iš tvarių medžiagų arba nepriklausomai seritifikuotas. Zalando rūpi tai, kas rūpi jums.