Žieminiai batai moterims

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 430

Žieminiai batai – jūsų kojų šilumai

Nei viena žiema nėra įsivaizduojama be nuo šalčio ir drėgmės apsaugančių batų. Juos, tikriausiai rasime tiek vyrų, tiek moterų, vaikų spintose. Pašiltinti batai ypatingai svarbūs išlaikyti viso kūno šilumą. Juk sušalus kojoms, greitai visam kūnui pasidaro šalta.

Zalando siūlo ypatingai platų žieminių aulinukų moterims asortimentą. Išsirinks kiekviena!

Didelis pasirinkimas – jūsų įvaizdžiui

Ar manote, kad žieminiai batai gali būti tik tamsių spalvų? Žieminius batus asocijuojate su nuoboduliu? Avalynės gamintojai rinkai siūlo didelę įvairovę ne tik šiltų, bet ir stilingų batų. Zalando rasite daug gerai atpažįstamų prekinių vardų ir kitų gamintojų. Didelis pasirinkimas, tačiau patogių paieškos filtrų pagalba, lengvai rasite tai, ko ieškote.

Jus nustebins pasiūla nuo klasikos iki sportinio stiliaus. Su auliukais iki kauliukų ar ilgais, iki kelių. Jūsų patogumui, batus galėsite rinktis ir pagal jų užsegimą – suvarstomi raišteliais, su užtrauktukais ar įmaunami su guma, ar net lipukais.

O pasirinkus batus su tvarumo ženkliuku, galėsi jaustis ramiai ir žinosite, kad batai pagaminti iš aplinką tausojančių medžiagų.

Tikriausiai du svarbiausi žieminių batų faktoriai – pado storis ir pašiltinimas. Siūlome tiek lygiapadžių, tiek su minimaliu kulniuku ar grubiu padu – kad joks ledas nebūtų baisus bei šaltis nepersiskverbtų iš apačios. Taip pat, rasite puikius batus žieminiams pasivaikščiojimams gamtoje, be baimės sušalti kojas. Galite rinktis batų pašiltinimą tiek iš natūralaus ar dirbtinio kailio, tiek vilnos bei fliso.

Nudžiugins spalvų gausa. Tad žieminius batus galėsite derinti prie jau turimo garderobo arba leisti jiems būti stiliaus detale. Išsirinkę ryškius raudonus ar mėlynus – neabejotinai atkreipsite į save dėmesį. Taip pat, skirtingi modeliai leis improvizuoti ir žaisti su drabužiais, nesvarbu, dėvėsite plačias ar siauras kelnes, sijonus ar sukneles. O gal derinsite su raštuotomis pėdkelnėmis?

Apsaugokime kojas su žieminiais batais

Neabejojame, kad Zalando internetinėje parduotuvėje rasite sau patinkančią ne vieną batų porą. Apsaugokite savo kojas nuo šalčio, drėgmės ir vaikščiokite ramiai, nes padas saugos jus nuo paslydimo. Ir, žinoma, atrodykite stilingai su naujais žieminiais batais!.