Batai moterims

Populiariausi filtrai
Produktų kiekis: 417
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Nike batai – kokia jų istorija?

Nike įmonės istorija prasidėjo susipažinus dviem žmonėms: lengvosios atletikos treneriui ir vidutinio nuotolio bėgikui. Tai įvyko 1964 – aisiais, o tie garsūs žmonės buvo William Bowermann ir Phil Knight. Juos suvienijo bendras tikslas sukurti patogią ir lengvą avalynę sportininkams. Šis bendras tikslas leido jiems būti veino garsiausių prekinių ženklų, kurio logotipas atpažįstamas visame pasaulyje, įkūrėjais.

Pradžioje vyrai bendradarbiavo su japonais: platino jų sportinius batus, kurie dabar taip pat yra gerai žinomi. Visgi jiedu norėjo kurti kažką savo, tad pirminis jų batų pavadinimas buvo Blue Ribbon Sport. Paklausus jų, kodėl, Phil Knight atsakė, jog taip vadinosi jo mėgstamiausias alus.

Pats Nike pavadinimas pirmą kartą paminėtas 1971 – aisiais metais. Tada du vyrai paleido savo savarankišką sportinės avalynės liniją futbolininkams. Tuos batus pavadino Nike: idėja pavadinimui kilo iš pergalės deivės vardo. Vėliau šiuo vardu jie ėmė vadinti ir kitus sportinius batus; tikėta, kad pavadinimas gali atnešti pergalę ir sėkmę sportininkams žaidime. Nike pavadinimas oficialiai buvo įteisintas 1978 – aisiais metais, o tada įtvirtintas logotipas simbolizavo pergalės deivės sparną.

Nike batai – tai ne vien Nike kedai!

Nors įprasta manyti, kad Nike kompanija gamina batus tik sportininkams, vertėtų šios nuostatos atsikratyti. Ši įmonė specializuojasi sportinio stiliaus avalynėje, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad tik sportininkai gali ją avėti.

Šią dieną, kai pasaulyje nevyrauja daug suvaržymų, rėkiančių ką kam rengtis, jūs galite laisviau žiūrėti į savo norus renkantis derinius. Nebijokite derinti sportinių Nike batų prie suknelių, sijonų, šortų ar kitų mėgstamų derinių.

Kokį Nike batų pasirinkimą galite rasti Zalando?

Zalando siūlo platų Nike batų pasirinkimą! Čia galite rasti sportbačių, aulinukų, basučių, plokščiapadžių batų, įsispiriamų batelių ar net paplūdimio avalynės!

Nike batus galite rinktis pagal dydį, spalvą, medžiagą. Taip pat galite rinktis tik tam tikram sezonui pritaikytus batus. Zalando parinko ir Nike batų su įvairiu kulno tipu, bato priekių ar spaustuko tipu.

Norintys galite rinktis Nike batus, pagamintus tik iš tvarių medžiagų!