Designer džinsai moterims

Produktų kiekis: 812

Moteriški džinsai – garderobą praturtinantis drabužis

Mūsų visų pamėgti džinsai atsirado dar devynioliktame amžiuje. Tuo metu tai buvo darbininkų, kaubojų ir aukso ieškotojų vilkimas rūbas. Iš pradžių džinsai buvo siuvami iš brezento ir tik vėliau, užpatentavus denimo audinį, jie įgavo tokią formą, kokią sutinkame dabar. Po Antrojo pasaulinio karo džinsai išpopuliarėjo visame pasaulyje, juos ėmė rinktis vis daugiau žmonių. Moteriški džinsai atsidūrė tiek ant podiumo, tiek gatvėse, tad galime džiaugtis, kad juos pavyko prisijaukinti.

Tradiciniai mėlyni moteriški džinsai yra laikomi visad aktualia klasika. Tai spalva, kuri išsiskiria iš minios ir yra visiems puikiai pažįstama. Svarstote, nuo ko pradėti? Įsigykite tamsiai mėlynus tiesaus modelio džinsus. Juos galėsite vilkėti ir su aulinukais, ir su sportiniais bateliais. Laisvalaikio variantui rinkitės judesių nevaržantį džemperį, o vakarui ar darbo posėdžiui dėvėkite juodą įliemenuotą švarką. Šių džinsų universalumas visad išgelbės.

Platėjantys džinsai – retro dvasia unikaliam įvaizdžiui sukurti

Tai modelis, kuris kadaise buvo neatsiejamas nuo aštuntojo dešimtmečio mados, tačiau pastaruoju metu jis patiria tikrą renesansą. Apačioje platėjantys džinsai puikiai įrėmina kojas, leidžia jaustis nevaržomai ir yra patogaus ilgio. Tokie džinsai yra itin tinkami vilkėti su auliniais batais, kadangi beveik neapsunkina jūsų kulkšnies ir suteikia jūsų žingsniui lengvumo. Nebijodamos avėkite aukštakulnius ar batus su platforma – šis džinsų modelis sutvertas eksperimentams.

Platėjantys džinsai gali padėti sukurti tiek rafinuotą, tiek žaismingą įvaizdį. Pastarajam rinkitės smagų margą megztinį ir trumpą dirbtinės odos striukę, o subtiliai elegantiškam įvaizdžiui – palaidinę, surišamą kaspinu, dekoruotą nėriniais ar turinčią išskirtines sagas. Sluoksniuokite – galite užsimesti dvieilį švarką, o jei lauke darganota, ant jo dėvėkite klasikinį vilnos paltą. Dėliokite, komplektuokite ir mėgaukitės mados privalumais.

Džinsiniai šortai – rūbas, su kuriuo galite eksperimentuoti

Nors įprastai šortus siejame su šiltuoju metų laiku, tačiau šis modelis turi daugiau stiliaus galimybių, nei galime įsivaizduoti. Žinoma, tai nepakeičiamas rūbas vykstant atostogauti į šiltuosius kraštus. Jis neužima daug vietos lagamine ir puikiai tinka mėgstantiems įvairų laisvalaikį. Einate į žygį? Įsigykite šortus, turinčius plačias kišenes. Ten galėsite įsidėti ir žemėlapį, ir vandens buteliuką. Išsiruošėte į meno muziejų ar kavinę? Pasižvalgykite į elegantiškus šortus su kaspinu.

Ką daryti, kai atvėsta? Ne bėda – įsigykite tamsias neperšviečiamas tampres ar pėdkelnes, kurias siūlome pasivilkti po džinsiniais šortais. Avėkite itin madingus batus aukštu aulu, o kaip viršutinį rūbą rinkitės prie kaklo prigludusį megztinį ar palaidinę plačia apykakle. Norėdamos užbaigti tokį derinį, dėvėkite ilgą rusvą lietpaltį, o viską pagyvinkite aksesuarais – skrybėle, pirštinėmis ar lagaminėlio tipo rankine. Zalando padės jums sužibėti.