Džinsai moterims

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 5 279
edytaewaa
edytaewaa
edytaewaa·

Džinsai – patogi ir išskirtinė stiliaus detalė

Kadaise sukėlę perversmą mados pasaulyje, džinsai mūsų spintose įsitvirtino dėl savo funkcionalumo ir kokybės. Variacijų galime rasti įvairių – nuo įprastų, kulkšnis siekiančių kelnių, šortų iki trapecijos silueto sarafanų ar kombinezonų.

Juos lengva derinti su įvairaus tipo avalyne, tad nesidrovedami avėkite minkštus sportinius batelius ar aukštakulnius. Nerimaujate, kad klešnės jums kiek per ilgos? Lenkite, atraitykite ar kiškite į stilingų aulinukų vidų, tai suteiks jūsų džinsams kūrybiško žavesio.

Mėgstate važiuoti į darbą dviračiu, paspirtuku, o gal riedučiais? Tai puikus, judesių nevaržantis pasirinkimas tiek kasdienei veiklai, tiek keliaujantiems ar mėgstantiems aktyvų laisvalaikį, kadangi dauguma modelių pagaminti iš natūralaus medvilnės pluošto. Profesiniam įvaizdžiui derinkite su klasikiniais marškiniais, o jaukiai pavakaroti juos pakeiskite maloniai prie kūno priglundančiu džemperiu.

Mėlyna, juoda, o gal... abi?

Pripažinkime, kai išgirstame žodį „džinsai“, dažniausiai išvystame mėlyną spalvą, ar ne? Šiandien mados pramonė savo klientams siūlo neapsiriboti vien tik mėlynos spalvos atspalviais – įprastą tamsų jūros mėlį keičia garintos pilka ar juoda.

Drąsių stiliaus pareiškimų nebijantiems siūlome išbandyti šio sezono hitą – dvispalvį modelį, kai kairė ir dešinė klešnės nudažomos skirtingomis spalvomis. Rinkitės smėlinės ir baltos, žalios ir mėlynos ar baltos ir rausvos variantą. Raštų fanų širdis taip pat pamaloninsime, gėrėkitės balinimo ar batikos marginimo technikoms, skiautiniais ar langeliais; kiekvienas ras savo lūkesčius atitinkantį modelį.

Išsirinkite savo kirpimą iš kirpimų gausos

Skirtingi kirpimai puikiai padeda išreikšti asmeninį stilių ir gali patenkinti skirtingus norus. Mėgstantiems retro ar vintažinius derinius turime gerų žinių – mados kūrėjai įkvėpimo vėl semiasi iš praeities stiliaus perlų. Taigi, laisvo ar platėjančio kirpimo variantai puikiai papildys jūsų garderobą.

Negalite atsidžiaugti, kai džinsai jums tinka it nulieti, tačiau įprasti aptempti jau pabodo? Šiuo metu karaliaujantis tiesus kirpimas jums patiks – jis puikiai įrėmina figūrą, tačiau taip pat leidžia jaustis laisvai. Norėdami dar labiau pabrėžti liemenį, įsiverkite diržą arba rinkitės aukštą juosmenį turinčius modelius. Į juos galėsite susikišti ir marškinėlius, ir lengvo audinio palaidinę, tačiau vis tiek jaustis nevaržomai.

Mus žavi džinsų universalumas – atverkite savo spintas laiko patikrintai klasikai.