Kardiganai moterims

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 1 642

Kardiganas – viena universaliausių aprangos detalių

Daugeliui kardiganai asocijuojasi su rudens sezonu – kai už lango dažniau lyja, anksčiau temsta, o gatvių kavinės vis labiau užsipildo šiltos kavos ir pokalbių ištroškusiais žmonėmis. Tačiau kardiganas – nebūtinai jūsų geriausias draugas tik rudens sezono metu. Tai itin universalus drabužis ir kitais metų laikais.

Pavasarį, kai pamažu ims šilti oras, kai vaikščioti su žieminiu paltuku jau bus per šilta, o trumpos rankovės dar skatins drebulį, kardiganas bus geriausias jūsų draugas. Žiemą, kai šiltas vilnonis paltukas gelbės jus nuo speigiančio šalčio ir sniego, atėjus į patalpą, kur nebedera būti su lauko drabužiais, kardiganas jus puikiai saugos nuo žiemos vėsos, per langus prisibeldusios vidun. O vasarą, kai, atrodo, tik apie karštį galima kalbėti, kardiganas bus puikiausias jūsų palydovas naktimis, kai keliausite žiūrėti žvaigždių, vėjuotomis dienomis prie jūros, upės ar vandenyno, o kartais tiesiog ilgais vakarais prie laužo.

Vienareikšmiškai – kardiganas gali greitai tapti jūsų nepamainomu draugu.

Kaip derinti kardiganą?

Kardigano derinimas yra itin paprastas žaidimas. Kodėl žaidimas? Nes gyvename laike, kai galime rengtis taip, kaip norime. Įsiklausykite, ką kužda jums vidinis balsas. Kokias spalvas norite išrėkti šiandien? Kiek sportiški ar romantiški norite būti šiandien? Geriausia dalis ta, jog kardiganas puikiai tinka prie įvairių stilių.

Nesvarbu, ar keliaujate prie jūros ir vilkite paplūdimio drabužius, o gal keliaujate į sporto klubą. Ne? Gal tuomet ruošiatės ilgam vakarojimui mieste ar šaltai dienai ofise, o gal bibliotekoje mokantis? Vienaip ar kitaip, kardiganas tinkamas visur ir visada.

Prie kelnių? Taip. Prie suknelės? Taip. Drąsiau. Ir tuoj tuoj negalėsite išsiskirti su šiuo drabužiu.

Ką galite rasti Zalando parduotuvėje?

Zalando parinko didelę kolekciją įvairioms progoms tinkamų kardiganų ir megztinių. Savo mylimiausio galite ieškoti taikydami modernią paieškos sistemą. Gal turite svajonių spalvą? Medžiagą? Raštą? Suveskite tai į sistemą.

O gal įsivaizduojate, kokio ilgio kardigano norite? Įsivaizduojate rankovių ilgį? O galbūt turite svajonių prekinį ženklą, su kuriuo nesiskiriate? Suveskite ir tai.

Galiausiai, jeigu norite prekių, pagamintų tik iš tvarių šaltinių, spustelėkite tvarumo funkcijos mygtuką ir jau netrukus džiaukitės savo nauju mėgstamiausiu drabužiu.