Paltai moterims

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 5 781
marianyib
marianyib
marianyib·
rollinfunky
rollinfunky
rollinfunky·

Paltai moterims – geriausi palydovai žvarbiu oru

Vos atvėsus orams moterų drabužinėse pradeda karaliauti paltai. Dažnai klasikinio kirpimo ir geros kokybės paltai moterims būna aktualūs bėgant metams. Todėl kokybiškas paltas yra lyg investicija, kuri tarnauja keletą sezonų.

Paltai dažniausiai mėgstami žvarbiu oru, nes jie ne tik apsaugo nuo šalčio, bet ir atrodo stilingai. Tad gal jau laikas atsinaujinti? Naują jūsų mėgstamiausią palydovą galite išsirinkti Zalando internetinėje parduotuvėje. Platus modelių, prekės ženklų bei spalvų asortimentas leis lengvai atrasti jūsų poreikius atitinkantį paltą.

Paltų įvairovėje atraskite jums tinkamiausią

Paltą galite vilkėti visais metų laikais, kadangi jų pasirinkimas išties gausus. Todėl prieš renkantis paltą pirmiausia reikia nuspręsti, kuriam sezonui jis reikalingas, o tada atkreipti dėmesį į modelį, ilgį, spalvą, apykaklę ir medžiagos sudėtį.

Žiemai ar šaltam rudeniui paprastai geriausia rinktis paltus su vilna. Vilnoniai paltai neleis jums sušalti, kadangi ši medžiaga pasižymi puikiu temperatūros paskirstymu, bet tuo pačiu, leidžia kūnui kvėpuoti. Nenuostabu, jog vilna yra viena populiariausių medžiagų rudeniniams ir žieminiams paltams. Vis dėlto, kai šaltukas paspaudžia dar labiau, verta atkreipti dėmesį ir į pūkinius paltus. Šaltos žiemos be jų tiesiog neįmanomos! Šiandien stori pūkiniai paltai moterims ne tik apgaubia ypatinga šiluma, bet ir atrodo stilingai. Todėl tai itin funkcionalus lauko drabužis.

Kai už lango karaliauja pavasaris ar ankstyvas ruduo, deja, dar negalime paslėpti šiltesnių drabužių giliai spintoje. Toks oras būna ypatingai apgaulingas, todėl papildomas drabužių sluoksnis yra kone privalomas. Netikėtai pakliuvus į lietų, pučiant žvarbiam vėjui ar tiesiog siekiant pagyvinti kasdienius aprangos derinius lengvas paltukas gali būti tikras išsigelbėjimas.

Stilingas išorėje ir šiltas viduje

Paltai moterims ne tik neužgožia stilingų derinių, bet atvirkščiai – juos papildo. Kartais paltas gali tapti aprangos detale, kuri pabrėžia visą bendrą įvaizdį, o kartu ir užtikrina šilumą. Pasirinkus neutralių spalvų ir klasikinio kirpimo paltą neabejotinai pataikysite tiesiai į dešimtuką. O tokios detalės kaip skrybėlė, kepurė, šalikas ar diržas padės jį kaskart atnaujinti. Pakeitę vos vieną detalę galite išgauti vis kitokį, nenuobodų įvaizdį.

Norinčioms ryškumo ir neišvengiamų aplinkinių žvilgsnių, puikiai tiks sodresnių spalvų ir įdomesnių kirpimų paltai. Vilkint juos neabejotinai išsiskirsite iš minios. Ryškiaspalvis paltas paįvairins jūsų aprangos derinius ir kartu pabrėš veržlią bei drąsią asmenybę.

Taigi kad ir koks jūsų stilius, naujam paltui vietos spintoje atsiras visada. O gerai apsvarstę ir išsirinkę labiausiai jums tinkantį paltą, šiltai ir stilingai žingsniuosite gatvėmis ne vienerius metus.