Pūkiniai paltai moterims

Populiariausi filtrai
Produktų kiekis: 185

Pūkiniai paltai – šilčiausi jūsų draugai

Nieko nėra jaukiau, nei šiltas pūkinis paltas šaltomis dienomis. Tai – vienas iš privalomų žiemos drabužių, kuris dėl savo funkcionalumo ir patogumo tiesiog negali išeiti iš mados. Jį lengva derinti ir prižiūrėti bei po juo telpa daugybė rūbų sluoksnių. Todėl pūkinis apsiaustas yra labai universalus ir tinkamas tiek užsiimant žiemos sportu, tiek žingsniuojant į darbą, kai oras nelepina šiluma.

Pamėgti pūkinį paltą labai lengva dėl jo komforto ir universalumo. Jo aktualumui dar tikrai negresia išnykimas, nes be jo žiemos taptų visiška kančia. Todėl šis paltas išnykti galėtų tik tada, jei iš žemės pasitrauktų šaltasis sezonas.

Jei kaip tik šiuo metu ieškote mėgstamiausio savo palydovo šaltoms dienoms, Zalando jums gali tapti tikru išsigelbėjimu. Čia jūs rasite įvairiausių modelių ir spalvų šiltus paltus, su kuriais nenorėsite skirtis.

Stilingasis jūsų žiemos drabužis

Pūkiniai platai tikrai nėra naujiena. Jų šaknys glūdi devintojo dešimtmečio – gatvės drabužių, repo ir Niujorko – epochose. Pamažu į mados viršūnes pradėję kopti pūsti paltai netrukus užkariavo ne tik podiumus, bet ir gatves. Bėgant metams, jie ir toliau nepraranda aktualumo, o naujos detalės ir modeliai kasmet jiems padeda atsiskleisti iš kitos pusės. Šis drabužis puikiai dera su įvairiais įvaizdžiais, yra nepavaldus laikui ir jį mėgsta skirtingų gyvenimo būdų atstovai. Todėl šiam drabužiui nesvarbus jūsų amžius, pomėgiai ar skonis. Jo šaltomis dienomis tiesiog nori visi.

Norint sukurti stilingą kasdienį įvaizdį, pūkinį paltą galima derinti su platesniais džinsais, storesnio audinio suknelėmis ar sijonais bei šiltais batais. Drąsiai galite jį vilkėti ir su treningais: einant į sporto klubą ar vakarinį pasivaikščiojimą. Šis šiltas drabužis yra visiškai neįpareigojantis ir jį galima rinktis tiek laisvalaikiu, tiek oficialesnėje aplinkoje. Net sunku būtų surasti rūbą, prie kurio, su minimaliomis pastangomis, šio palto nebūtų įmanoma priderinti. Todėl vieno šios rūšies palto gali užtekti visiems jūsų šaltojo sezono įvaizdžiams.

Taip pat verta paminėti, kad žiemos pramogos ir atostogos kalnuose neįsivaizduojamos be minkštutėlio pūkinio palto. Jis, net ir būdamas labai šiltas, leidžia kūnui kvėpuoti, nevaržo judesių ir yra idealus drabužis užsiimantiems žiemos sportu. Po šiltu paltu apsivilkę termo drabužius, apsiavę šiltus batus ir užsidėję vilnonę kepurę, šaliką bei pirštines, per žiemos šalčius žygiuosite lengvai, o kartu ir labai stilingai.

Lengvumas, šiluma ir tvarumas viename

Gyvenant kraštuose, kuriuose egzistuoja keturi metų laikai, būtų sunku įsivaizduoti kasdienybę be šilto pūkinio palto. Suradę sau labiausiai tinkantį, kokybišką šiltą paltą, jį galėsite vilkėti ilgus metus. Jis padės grožėtis rudenėjančia gamta ar krentančiomis snaigėmis šiltai ir jaukiai. Didelė pasirinkimo gausybė gali patenkinti kiekvieno poreikius, tad, jei dar neatradote savo geriausio vėsaus oro draugo, verta pradėti paieškas.

Pūkinių paltų galite rasti pagamintų iš įvairiausių medžiagų bei spalvų. Jei ieškote universalaus varianto, kurį galėtumėte derinti labai plačiai, verta pasvarstyti apie juodo ar žemiškų spalvų pūkinio palto pasirinkimą. Siekiant išsiskirti, galite rinktis ryškios spalvos paltą, su kuriuo neliksite nepastebėti. Taip pat svarbu apgalvoti palto ilgį. Renkantis jį turėtumėte atsižvelgti į savo kasdienes veiklas ir kiek laiko praleidžiate lauke. Gerai įvertinę šiuos aspektus, nesunkiai atrasite savo mylimiausią lauko drabužį.

Pūkinis paltas yra drabužis, kuris leis nugalėti net ir didžiausius šalčius. Jis užima bene svarbiausią vietą žiemos garderobe, o jums yra tarsi geriausias draugas, be kurio, nukritus termometro stulpeliui , net nosies iš namų nenorėsite iškišti.