Vasaros išpardavimas

Iki -50 % naujo sezono kolekcijai

Išpardavimas – Sportinė apranga moterims

Produktų kiekis: 12 937

Stilinga ir patogi sportinė apranga moterims

Turbūt daugeliui girdėtas senovės graikų aforizmas „sveikame kūne – sveika siela“. Ir tikrai – jei rūpinamės savo kūnu, jį puoselėjame ir prižiūrime, teigiami efektai paliečia ir mūsų psichologinį būvį. Kūno priežiūrai svarbi ne tik mityba bei miegas, bet ir sportas. O sportui dažnai itin svarbi speciali apranga.

Žinoma, bėgioti galite avėdamos bet kuriuos sportbačius ir kelnes, plaukioti pavyks ir su maudymosi kostiumėliu, kurį naudojate saulės vonioms ir panašiai. Visgi specializuota sportinė apranga turi nemažai pranašumų. Svarbiausias jų – patogumas ir apsauga nuo traumų. Pavyzdžiui, bėgti galite su bet kokias bateliais, tačiau specialūs sportbačiai apsaugos jūsų sąnarius ir padės palaikyti taisyklingą formą bėgant. Taip pat veikia ir psichologinis faktorius – jei asocijuosite mėgstamus sportinius drabužius su aktyvumu, juos apsivilkus, iškart atsiras stimulas sportuoti.

Prigludusi ir laisva, sušildanti ir atvėsinanti

Sportinės aprangos moterims yra pačios įvairiausios, žinoma, ji skirtinga kiekvienai sporto šakai. Tačiau net to paties sporto apranga gali labai skirtis.

Pavyzdžiui, galite rinktis labiau prigludusius, aptemptus variantus ar laisvesnius modelius, neišryškinančius kūno formų. Taip pat skiriasi aprangos atvirumas – galite rasti ir labai odą atidengiančių variantų, ir kuklesnių. Dėl skirtingų medžiagų, iš kurių siuvami šie drabužiai, skirsis ir jų termoreguliacinės savybės – vieni padės kūnui atvėsti ir išgarinti drėgmę, kiti kaip tik padės palaikyti stabilią temperatūrą ir šildys, pavyzdžiui, poliesterio gaminiai. Tad peržvelkite katalogą, įsigilinkite į savybes ir įsigykite sau tinkamiausią.

Zalando siūloma sportinė apranga moterims

Zalando rasite didžiulę sportinės aprangos moterims pasiūlą, kuri nenuvils nei pradedančiųjų, nei pažengusiųjų ar profesionalių. Naudokitės išplėstinės paieškos funkcija ir išfiltruokite asortimentą pagal jums pageidaujamas savybes greitai ir paprastai.

Siūlome daugybę sportinių prekės ženklų, kurių dauguma – visiems atpažįstami, užtikrinantys aukštą kokybę, naujausių technologijų pritaikymą bei savitą stilistiką. Taip pat galite rasti aibes tvarumo ženklu pažymėtų drabužių – sportuodami su jais, prisidėsite prie gamtos išteklių tausojimo. Džiaukitės ir mūsų siūloma spalvų, dydžių, medžiagų įvairove. Atraskite judėjimo džiaugsmą iš naujo su Zalando.