Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 1 234

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Prabangieji The North Face produktai jūsų stiliui

Dažnas yra girdėjęs šio prekės ženklo pavadinimą. Kone kiekvienas, gal ir nesąmoningai, gatvėje yra pastebėjęs itin šiltai atrodančias juodas pūstas striukes, puošiamas garsiojo logotipo. The North Face atpažįstamumas – vienas iš geriausių kriterijų, rodančių šio gamintojo produktų išskirtinę sėkmę. Visgi kuo jie išskirtiniai?

Plačiausiai žinomos gamintojo striukės yra prikimštos žasų pūkų ir itin lengvos. Gaminant patraukliąsias striukes pasitelkiamos moderniausios technologijos. Nuolat vyksta ir inovacijos procesas.

Kadangi siekta sukurti striukę alpinistams ir tikriems šiauriečiams, šį rūbą dėvintis žmogus gali komfortiškai išbūti temperatūrose, siekiančiose gerokai žemiau nulio. Taip pat visi gaminiai yra atsparūs vandeniui. Naudinga ir tai, kad ir kokia šilta striukė bebūtų, ji leidžia kūnui kvėpuoti ir neperkaisti. Tai itin patogu permainingą žiemą. Išbandykite jau šiandien su Zalando kolekcija.

Zalando jums siūlo

Mes jums siūlome platų spektrą The North Face produkcijos, kuris neapsiriboja vien tik populiariosiomis striukėmis. Čia rasite ir daugybę kitų kokybiškų drabužių bei aksesuarų aktyviam gyvenimui. Pateikiame įvairius viršutinius drabužius: džemperius, švarkelius, šilumą sulaikančius marškinėlius, megztinius. Siūlome ir kelnes ar tampres sportui bei šiltus aksesuarus: kepures, pirštines.

Naviguoti mūsų asortimentą padės specialiai jums sukurta sparčios paieškos funkcija. Ja naudojantis lengvai išfiltruosite mūsų selekciją pagal savo poreikius: spalvą, paskirtį, sezoną, ilgį bei kitus rūpimus kriterijus. Išdrįskite išbandyti.

The North Face: apranga šiuolaikiniam keliautojui

The North Face savo misiją jau daugiau nei šešiašdešimt metų apibūdina vienareikšmiškai. Jie siekia atletams ir moderniems atradėjams bei keliautojams gaminti pačią geriausią įrangą pasaulyje. Tvarumas taip pat kompanijos šerdyje: šis prekės ženklas stengiasi gaminti ilgaamžius produktus, remti iniciatyvas, išsaugoti laukinę gamtą bei įkvėpti globalų gamtos stebuklų tyrinėjimą. Akivaizdu, jog The North Face produkcija tobulai tiks ir jums, jei mylite gamtą, atradimo grožį, aktyvų laisvalaikį bei kokybę.

Papildykite savo šiltojo metų laiko ar žiemos sportų garderobą išskirtinai kokybiška ir atpažįstama The North Face apranga. Gailėtis neteks. Sušalti – juo labiau.