Pagalba ir kontaktaiNemokamas pristatymas ir grąžinimas30 dienų grąžinimo politika

Katalogas

Produktų kiekis: 442
Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus
Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Topshop – aukščiausio lygio paprastumas ir puošnumas, kurie pakeri

Vienas žinomiausių vardų madoje, britų gigantas Topshop niekada nebuvo lengviau prieinamas kaip dabar. Orientacija į jaunas moteris, paprasti, bet iškart nepamirštamais tapę dizainai, ir aukšto lygio mada, prieinama kiekvienam – būtent tai Topshop išskiria iš kitų. Įvairiausių kirpimų džinsai, komfortiški treningai, minkšti „over-sized“ stiliaus džemperiai yra tai, kas čia labiausiai traukia akį, bet Topshop tuo neapsiriboja. Rinktis galite ir tarp išeiginių suknelių, ir tarp pusiau „casual“, pusiau išeiginių palaidinių bei rasite visur tinkančių aksesuarų.

Todėl mes nekantraujame, galėdami jums pristatyti, mūsų jums atrinktą Topshop asortimentą. Ar ieškote patikimų, kasdienių džinsų, ar kažko ypatingo tam tikrai progai, tikrai neapsigausite pasirinkusi mus. Zalando žino, kaip svarbu yra turėti pasirinkimų ir komfortui, ir puošnumui, taigi mūsų Topshop kataloge rasite ir vieną, ir kitą, ir viską tarp jų dviejų. Beveik nėra jokių argumentų prieš – šokite rinktis savo naujo mėgstamiausio rūbo jau šiandien.

Ikoniško kirpimo džinsai ir akinančios vakarinės suknelės

Kalbant apie Topshop, neįmanoma nepaminėti jų džinsų, kurie savo populiarumo viršūnėje buvo perkami kas dešimt sekundžių ir nutiesdavo eiles per ištisus Londono kvartalus. Aptemti JONI džinsai yra bene geriausiai žinomi ir tai nėra nuostabu – puikiai atrodantis ir patrauklus aptemptas modelis leidžia jaustis pasitikinčiai savimi. Bet Topshop inovacija nesibaigė ties tuo – naujesni tiesaus kirpimo arba laisvo kirpimo MOM džinsai puikiai atspindi šiuolaikinės mados judėjimą link universalesnių ir didesnę visuomenės dalį įtraukiančių variantų. Kas vakar buvo nauja, šiandien yra sena, o rytoj bus vintažas.

Kita gerai žinoma Topshop inovacija yra taip vadinamos „going out-out“ suknelės – tai yra išeiginės suknelės, kurios dar labiau šventiškos nei išeiginės vakarinės. Jos atspindi itin puošnaus ir ekstravagantiško šventiškumo idėją – kai nežinote, ko tikėtis, bet žinote, kad būsite pasiruošusi viskam. Žėrėjimas, drąsios formos ir nepamirštamos spalvos bei raštai padaro šias sukneles itin įsimintinomis ir akį traukiančiomis. Taigi, eikite į kiekvieną vakarėlį tarsi į mokyklos baigimą – kaip aukštai kyla mados kartelė sprendžiate jūs.

Efemeriški kaspinai ir blizgūs pakabukai

Su Topshop patenkinsite ne tik drabužių, bet ir aksesuarų poreikius. Elegantiški kaspinai ir plaukų lankeliai sudarys spalvos gradientą kartu su plaukais, kad pridės jūsų aprangai išraiškingumo ir pritrauks kitų akį. O ieškančioms pasipuošti įspūdingai, galime rekomenduoti auksines grandinėles, kurių gyvas blizgumas suteisk aprangai judėjimo įspūdį.

Zalando jums pristato plačiausią ir geriausią Topshop drabužių pasirinkimą, kuriame rasite tinkamus variantus būtent sau. Mes tikime, kad norite jaustis laisva ir užtikrinta, todėl mūsų asortimente rasite ir komfortiškų, ir labiau akį traukiančių pasirinkimų, iš kurių galėsite susikurti visiškai unikalų sau stilių.