Mediniai žaislai

Populiariausi filtrai

Mediniai žaislai - pradžiuginkite savo mažuosius

Sparčiai auganti plastikinių žaislų rinka vis labiau išstumia medinius žaislus iš vaikų žaidimų kambario. Tačiau visai be reikalo. Mediniai žaislai yra daugeliu aspektų pranašesni už plastikinius.

Mediniai žaislai saugesniems jūsų vaikų žaidimams

Iš medžio pagaminti žaislai pasižymi savo paprastumu. Juos įprastai sudaro itin mažai skirtingų dalių ir beveik nėra smulkių detalių, kurias vaikai galėtų nuryti ir užspringti. Todėl šio tipo žaislai tinka įvairaus amžiaus vaikams. Be to, mūsų kataloge esantys žaislai pagaminti iš itin kokybiškos medienos, kuri nepadarys žalos vaikučiui įsikišus juos į burną. O netyčia jį sugadinus, žaislą labai lengva sutaisyti - tereikia priklijuoti atitrūkusias dalis ir jis vėl atrodys kaip naujas. Nors iš pirmo žvilgsnio mediniai žaislai gali pasirodyti gana brangūs, dėl jų ilgaamžiškumo ir lengvo pataisymo ateityje sutaupysite daugiau pinigų, nei turėdami nuolat pirkti naujus ar detales pataisyti seniesiems.

Mediena yra natūrali medžiaga, tad iš jos gaminami produktai yra draugiškesni gamtai nei plastikiniai. Jie ne tik ilgaamžiai, bet ir lengvai perdirdami. Tad besirūpinantiems mūsų didžiųjų namų ateitimi mediniai žaislai turėtų tapti smagia alternatyva plastikiniams, dažnai trumpalaikiams ir nekokybiškiems, žaislams. Be to, mediniai žaislai sukuria jaukumo namams ir gali tapti puikia vaikų kambario puošmena.

Mediniai žaislai – laiko patikrinta klasika

Mediniai žaislai jau metai iš metų džiugina besikeičiančias vaikų kartas. Su tokiais žaislais užaugo mūsų senoliai, o šią ilgai besitęsiančią tradiciją garantuotai pratęs ir ateities kartos. Dėl medienos ilgaamžiškumo ir aukštos kokybės medinukai tarnaus ilgus metus ir gali būti perduodami iš rankų į rankas. Juk kaip smagu į rankas paimti didelę moralinę vertę turintį daiktą ir tokiu būdu prisiliesti prie senolių palikimo, ar ne?

Medinių žaislų dizainas yra itin paprastas ir minimalistinis. Nors iš pirmo žvilgsnio jie gali nublankti prieš įspūdingus ir vis tobulėjančius plastikinius, šis medinių žaislų paprastumas yra vienas didžiausių jų privalumų. Mediniai žaislai skatina vaikų kūrybiškumą ir lavina vaizduotę. Paėmę medines kaladėles į rankas vaikai gali patys nuspręsti, ką su jomis veikti: statyti bokštą, sudėlioti iš jų žodį ar panaudoti jas mokantis skaičiuoti. Taigi tokiu būdu vaikai gali ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir mokytis įgūdžių, kurie bus vertingi ateityje. Be to, į šias veiklas labai lengva įtraukti ir daugiau žmonių, taigi tai gali būti dar vienas būdas šeimai praleisti daugiau laiko kartu.

Medinius žaisliukus galima nudažyti kitomis spalvomis ar ant jų rašyti. Taigi jie gali keistis kartu su sparčiai augančiu vaiku arba būti perduodami kitiems. Be to, jie yra pritaikyti ir mergaitėms, ir berniukams, tad sulaukus šeimos pagausėjimo galite nesijaudinti dėl naujų žaislų pirkimo. Tai itin universalus žaislas, garantuotai rasiantis vietą kiekvienuose namuose. Daugiau nesukite galvos, kaip pradžiuginti savo mažuosius. Nieko nelaukite ir išbandykite Zalando kataloge parduodamus medinius žaislus bei džiaukitės jais metai iš metų.