Kūdikių prekės

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 360

Kūdikių prekės – viskas jūsų mažyliui

Norite papildyti savo atžalos garderobą? Nesvarbu, ar tai bus žaismingas seilinukas, nauja šliaužtinukų pora, ar jaukus pliušinis žaislas, Zalando jumis pasirūpins. Savo tinklalapyje siūlome viską: nuo aksesuarų iki mielų pižamų ar megztinių. Pasižvalgykite ir išsirinkite ką nors artimo širdžiai.

Saldžius sapnus užtikrina švelni patalynė

Žinome, kad savo mažyliui norite tik geriausio, tad asortimente siūlome patalus, siuvamus iš aukščiausios kokybės medžiagų. Stengiamės vengti sintetinių pluoštų, todėl rekomenduojame natūralios medvilnės pledus bei paklotus, kurie nedirgins jautrios jūsų kūdikio odos ir leis jam lengvai užmigti.

Planuojate vykti į kelionę su savo vaikučiais, o gal norite apsaugoti nuo šalčio pasivaikščiojimo metu? Rinkitės vaikiškus miegmaišius arba miego vokelius, kurie puikiai išlaiko šilumą ir padeda kūdikiams ramiai išsimiegoti. Jie apgaubia jaukumu, todėl nurimsta net irzliausi. Be to, jie lengvai skalbiami ir patvarūs, tad galite nesibaiminti dėl dėmių ar netikėtų situacijų.

Pirmieji žingsniai savarankiškumo link

Vaikui augant, kiekviena naujovė gali atrodyti tarsi iššūkis. Pietų metu seilinukas tampa būtinybe, kuri apsaugo jus ir jūsų mažylį nuo netyčia užklupusio maisto ar skysčių pratekėjimo. Savo internetinėje parduotuvėje jų turime įvairių. Dauguma pasižymi reguliavimo funkcija – dydį galite pritaikyti patys lipduko ar spaustuko pagalba.

Taip pat rekomenduojame nugaroje užrišamus seilinukus ilgomis rankovėmis, kurie pasiūti iš impregnuoto audinio. Tokią medžiagą lengva valyti ar plauti, tad rūpesčių virtuvėje kils mažiau.

Nerimaujate, kad jūsų turimi stalo įrankiai gali būti per grubūs? Ne bėda – mūsų parduodami vaikiški įrankiai ir lėkštės pagaminti iš glotniai apdirbto plastiko, kuris neleis jūsų mažyliui susižeisti. Zalando tinklalapyje taip pat rasite nuotaikingų buteliukų ir čiulptukų, kurie taps nepamainomais kompanionais jūsų vaikų augimo procese.

Jūsų vaiko laisvalaikis

Jūsų vaikas dievina savo rankutėmis liesti ir pažinti įvairius daiktus? Mūsų siūlomi pliušiniai žaislai tam puikiai tinka – mažylis galės jaustis saugiai ir turės puikų žaidimų bičiulį. Jei dvejojate dėl minkšto žaislinio gyvūnėlio, rinkitės kitą nuotaikingą variantą – persiką, ramunėlę ar besišypsantį kaktusą.

Jei norite pasirūpinti savo kūdikio atminties treniravimu bei pasaulio pažinimu, atkreipkite dėmesį į mūsų lavinamuosius žaislus. Jų turime įvairių – nuo raidžių ir skaičiavimo kaladėlių iki medinių įrankių, mašinėlių, muzikinių instrumentų. Zalando rasite viską, kas padės jūsų kūdikiui augti jaukioje ir ugdančioje aplinkoje.