Pagalba ir kontaktaiNemokamas pristatymas ir grąžinimas30 dienų grąžinimo politika

Vaikiški žaidimai ir dėlionės

Produktų kiekis: 10

Žaidimai – protui ir sielai lavinti

Norint užauginti visapusiškai pasauliui atvirą asmenybę, būtina ugdyti jos pomėgius, gebėjimus, plėsti pasaulio suvokimą ir supažindinti ją su įvairiais aplinkos niuansais. Vaikams reikalinga galimybė paliesti, pajausti ir pagalvoti, kas iš ko padaryta, kaip tai veikia ir kokią prasmę tai turi. Tam būtini žaidimai – skaičiuotės, figūros, lipdiniai bei daugybė kitų. Zalando jūsų vaikams siūlo keletą skirtingų užsiėmimų, kad jūsų atžala gyventų turiningą gyvenimą.

Vienas bene labiausiai vaikų pamėgtų žaidimų – realybės imitavimas. Vaikai žaidžia „namus“, virėjus, mechanikus, aplinkosaugininkus, taip savo pasaulyje priartėdami prie suaugusiųjų veiklų. Būtent savo asortimente turime virtuvės įrangą primenančius žaislus. Taip galite ugdyti būsimą kepėją ar virėją, lavinti vaiko vaizduotę ir pasakoti apie skirtingus patiekalus ar jų ingredientus. Be to, žaislai tvarūs, pagaminti iš apdirbtos medienos, tad jūsų atžala galės žaisti saugiai.

Jūsų vaikas mėgsta dūkti su broliais ar sesėmis, o galbūt jūsų draugų vaikais? Ne bėda, galime pasiūlyti smagų arbatos servizo rinkinį, pagamintą iš dailiai dekoruotos keramikos. Ji saugi naudoti, tad jūsų atžala galės rengti šauniausius pasisėdėjimus ir istorijų pasakojimo vakarus kartu su kitais. Leiskite jiems ugdyti savo socialinius įgūdžius ir nežaboti beribės vaizduotės.

Dėlionės – padeda treniruoti loginį mąstymą

Taip, tai moksliškai pagrįsta tiesa, dėlionės padeda lavinti atmintį, moko spręsti problemas, daro įtaką intelektui ir skatina geriau suvokti aplinką bei daiktus. Zalando savo internetinėje parduotuvėje siūlo keletą dėlionių, kurios yra ne tik žaismingos, bet ir mokomosios. Savo mažiesiems klientams stengiamės pasiūlyti daugybę žaislų modelių, kurie būtų ir patrauklūs, ir naudingi.

Ar jūsų vaikas dievina maudynes? Tuomet rekomenduojame jums vandeniui atsparią varlytę - krepšį. Ji pagaminta iš silikono, tad galite nesibaiminti, jūsų vaikas tikrai nesusižeis. Svarbu paminėti, kad silikonas yra ilgaamžis, tad šis žaislas jūsų atžalai tarnaus ilgai. Šios dėlionės principas – atpažinti detalių formas ir jas įstatyti į atitinkamas vietas. Pats žaislas yra žaismingos varlės formos, o nugaroje turi siurbtukus, kuriais lengvai dėlionę pritvirtinsite prie sienos vonioje.

Norėtumėte universalesnio galvosūkio? Rekomenduojame pasižvalgyti į dėliones, kurios padeda pažinti skaičius ir paveikslėlius, pavyzdžiui, fermos gyvūnų žaidimą. Vienoje pusėje jūsų vaikas turės sudėlioti gyvūnų eilę, kitoje matys skaičius. Tai puiki priemonė sudominti jį ar ją ir išmokyti naujų dalykų. Jei ieškote tokio žaidimo, kuriuo galėtų naudotis kelios kartos, siūlome tvarų medinį galvosūkį, kuriame jūsų atžalai teks sudėlioti kokią nors formą. Ugdykite savo vaikų pažinimą.

Jaukūs tradiciniai žaislai

Galbūt dar patys puikiai pamenate savo vaikystę ir žaislus, su kuriais žaidėte? Mes rūpinamės įvairaus amžiaus ir pomėgių turinčiais vaikais, todėl nesijaudinkite, visi ras sau artimą variantą. Galime pasiūlyti medinių žaislų, vaizduojančių įvairius gyvūnus, tarkime, banginį. Toks žaislas turi ratukus, jį galima vežioti, nešioti ir įtraukti jį į skirtingas žaidimų erdves.

Jūsų atžala mėgsta konstruoti ir griauti? Tokiu atveju rekomenduojame įsigyti plastikinį savivartį sunkvežimį. Taip jūsų vaikas mokysis kūrybiškumo, analitinių ir motorinių įgūdžių. Sunkvežimis padės jam pažinti įvairius paviršius, vežioti kitus žaislus ar statyti smėlio pilį kieme. Zalando investuoja į vaikų ugdymo kokybę, nesnauskite, pasirūpinkite ja ir jūs.