Žaislai vaikams

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 22

Žaislai – nudžinginkime mažuosius

Zalando nudžiugins net ir pačius mažiausius – siūlome žaislus! Ieškote dovanos gimtadinio proga, o gal tiesiog norite pradžiuginti? Esate geriausioje vietoje. Čia rasite originalių aukštos kokybės žaislų tiek kūdikiams, tiek vaikams.

Jus nustebins platus pasirinkimas tiek minkštų ar pliušinių žaislų, tiek žaidimų ar dėlionių gausa. Asortimente rasite ne tik skandinavų gamintojus, bet ir gerai žinomus prekinius ženklus. Patogi paieška leis lengvai rasti tai, ko ieškote.

Dauguma žaislų yra tvarūs, pagaminti iš medžio, vilnos, medvilnės ar kitų natūralių medžiagų, tad yra saugūs, tarnaus ir džiugins ne vienerius metus.

Jaukiem apsikabinimam – pliušiniai žaislai

Ieškote kažko išskirtinio? Pabodo pliušiniai meškinai? Čia rasite tikrai įdomių ir originalių žaislų – pliušinė bandelė, ledai, arbūzas, avokadas, ananasas ar kiti maisto produktai. Gausu ir ypatingai mielų gyvūnų – beždžionė, lapė, driežiukas ar banginis, o gal aštuonkojis ar krabas? Taip pat ir labiau įprasti triušiai nulėpausiai ar katinai. Jais neįmanoma nesidžiaugti! Net neabejojame, kad šie mieli minkštučiai nepaliks abejingų – juos tiesiog norisi apkabinti. O gal taps geriausiais saldžių sapnų palydovais.

Visi minkšti žaislai gali būti skalbiami rankomis ar skalbimo mašinoje, pagal instrukcijas, tad nesijaudinkite, jei šie žaislai netyčia būtų ištepti.

Žaislai patiems mažiausiems

Patiems mažiausiems Zalando siūlo raminančių pledukų, kurių kiekvienas turi savo minkštą pliušinį gyvūną – bitutę, meškiną ar aštuonkojį. Taip pat, originalius čiulptukų laikiklius. Rasite ir neįprastus kramtukus, dygstantiems dantukams – artišoką ar svogūną. O saldžiam miegui – muzikines dėžutes.

Vaikų lavinimui – žaidimai ir dėlionės

Platus pasirinkimas originalių medinių žaislų, su kuriais bus ne tik smagu žaisti, bet ir lavins mažųjų motoriką. Asortimente rasite daugiausiai medinius žaislus, kurie nustebins originalumu – iškylautojų krepšys, salotų dubuo su padažais, kosmetikos ar kirpėjo rinkiniai. Arba įprastos dėlionės, virtuvės rinkiniai, skaičiuoklės.

Zalando siūlo ypatingai originalių žaislų, kurie tikrai nepaliks abejingų nei mažųjų, nei suaugusiųjų. Išrinksite puikią dovaną, kuria vaikai galės džiaugtis ne vienerius metus, o gal net taps geriausiu draugu.