Vaikiški sniego batai

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 164

Kokybiški žieminiai batai vaikams

Artėja šaltasis metų laikas? Su visa šeima vykstate slidinėti ir jaukiai pasibūti kalnuose, tad norite, jog mažylis nesušaltų? Ieškote komfortabilaus ir patvaraus apavo vaikui? Siekiate atžalą aprengti ne vien patogiai ir šiltai, bet ir gražiai? Esate tinkamiausioje vietoje. Zalando skuba jums į pagalbą.

Siūlome daugybę mielų ir jaukių žieminių batų vaikams variantų, kurie pradžiugins ir jus, ir jūsų atžalą. Išsirinkę tinkamiausią batų modelį, galėsite būti užtikrinti tobula šiluma, neslidžiu batų padu, patvaria kulkšnies atrama, nelaidumu drėgmei. Pasirūpinkite savo jauniausiaisiais jau dabar.

Šiluma jūsų mažylio pėdutėms

Svarbiausias kriterijus renkantis žieminius batus vaikams, žinoma, yra apsauga nuo šalčio, vėjo bei drėgmės. Rinkdamiesi vaikišką šaltojo sezono avalynę, būtinai atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kurių apavas pagamintas. Kaip pašiltintas vidus? Kuo dengta išorė? Koks šio modelio padas?

Siūlome daugybę variantų, pašiltintų vilna. Paviršiai dažniausiai odiniai ar dirbtinės odos. Padų variacijos – tiek lygesni, tiek grubesni – gali garantuoti tinkamiausią pasirinkimą. Visgi siūlome rinktis tokius batus, kurių padas turės gerą sukibimą su danga, ant kurios vaikščios ar bėgios jūsų vaikas. Juk žinome, kaip svarbu vaikams išsidūkti gryname ore, net kai skruostus žnaibo šaltukas. Tad panaršykite Zalando ir atraskite savo atžalai kokybišką, saugų, šiltą ir mielą apavą žiemai.

Šimtai komfortabilių pasirinkimų

Mes atrinkome šimtus žieminių batų vaikams. Pažadame, jog su mumis patirsite žymiai mažiau galvos skausmo bandydami išrinkti batus, nei valandas leisdami prekybos centre. Zalando rūpi, kaip jaučiatės ir ko norite jūs.

Pasinaudokite patogiąja išsamios paieškos sistema ir išfiltruokite reikiamą avalynę pagal jums rūpimus kriterijus. Pasirinkite kainą – turbūt nenorite išleisti per daug, kai vaikai šitaip greitai auga, tačiau vis tiek siekiate išrinkti kokybišką variantą. Jei žinote mėgstamiausią savo atžalos spalvą ar animacinį personažą, į paiešką įtraukite ir šias savybes.

Tikime, jog mėgstamos spalvos ir dizaino avalynė pradžiugins aktyvios vaizduotės vaiką kur kas labiau, nei universalios, bet gal kiek nuobodžios spalvos. Taip pat siūlome pirkti kiek laisvesnį bato dydį, nei įprastai – svarbu palikti pakankamai vietos storesnei kojinei mūvėti. Tad išsirinkite geriausią variantą jau šiandien.