Pagalba ir kontaktaiNemokamas pristatymas ir grąžinimas30 dienų grąžinimo politika

Vaikiški batai

Produktų kiekis: 6 672

Susipažinkite su naujuoju savo geriausiu draugu – Crocs vaikams!

Vaikams itin svarbu saviraiška ir nevaržomi judesiai, leidžiantys giliai įkvėpti laisvės. Jie dieną pradeda smėlio dėžėje, o vakare gali lakstyti po balas. Jie mėgsta eksperimentuoti ir ne visada supranta, kodėl reikia apsirengti nepatogiai, bet galbūt šiltai. Tai – vaikai.

Pamirškite nepatogius ir judesius varžančius batus, nes Crocs vaikams leidžia visus žaidimų malonumus pajusti be suvaržymo jausmo.

Nerimaujate, kad patogūs batai būna tik negražūs? Nusiraminkite, nes Crocs siūlo itin didelį pasirinkimą. Čia galite išsirinkti būtent individualius vaiko poreikius atitinkančius batus. Tiek norintiems žaisti balose, tiek norintiems minti dviračiu, tiek norintiems gėlėtų, tiek juodų – tikrai išsirinksite puikų variantą.

Tėvelius, kurie nerimauja dėl vaiko kojų būklės, ortopedai ramina – saugu!

Specialia technologija išlieti batų padai apsaugos vaiko pėdą nuo sumušimų. Avalynė prisitaiko prie natūralios pėdos padėties, taip sumažindama juntamą diskomforto jausmą. Ant pado taip pat randami masažiniai taškai – jie užtikrins, kad būtų palaikoma gera kraujo cirkuliacija kojose.

Crocs batų padas užtikrina, kad vaikas jaustųsi patogiai ir minkštai, nenumuštų kulnų ir nevargintų kojų ilgas valandas žaisdamas ir lakstydamas.

Crocs avalynė sukurta, atsižvelgiant į aktyvų gyvenimo būdą, kurį gyvena vaikai, tad puikiai prie kojos prisitaikiusi avalynė leis laisvai ir be suvaržymų rinktis tokius nuotykius, kokių norisi.

Ilgai netrukus vaikai pamils šiuos batus!

Smalsiems vaikams kelionės yra neatsiejama nuotykių dalis, o Crocs avalynė, kuri yra itin lengva, bus puiki kelionių palydovė. Nesvarbu, ar skrendate lėktuvu, ar kraunatės kuprinę, nepajusite papildomo svorio įsimetę porą mylimos Crocs avalynės.

Vaikai, mėgstantys lakstyti po balas, taip pat pamils šiuos batus, nes jie džiūsta itin greitai, o, batams sušlapus, jie netampa prastesni. Ši avalynė užtikrins ir gerą ventiliaciją, tad pėdos neprakaituos.

Išsirinkite mėgstamą Crocs avalynę ir tai bus geriausias žaidimų draugas, nenuvilsiantis vaiko jo išsirinktuose nuotykiuose. O svarbiausiai – ši avalynė vaiko nevaržys, tad kad ir kokį nuotykį vaikas bepasirinks, batai jį ištikimai ten lydės ir saugos.