Vaikiškos suknelės

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 1 332

Suknelės mergaitėms – ar gali būti kas gražiau?

Ieškote, kuo papuošti savo mažąją šventei? O gal ieškote dovanų? Gal kažko patogiai kasdienai? Neabejotinai pačias gražiausias sukneles rasite čia. Nuo pačių mažiausių, kūdikių, iki vyresnių mergaičių ar paauglių – visas aprengsite Zalando. Ypatingai platus suknelių pasirinkimas. Tačiau patogių paieškos filtrų pagalba lengvai ir greitai rasite tai, ko ieškote.

Paieškoje rasite tiek įprastų gamintojų, tiek ir garsių prekinių ženklų, kurie nustebins naujausiomis kolekcijomis bei aukščiausia kokybe. Taip pat Zalando pasirūpino įvairiais vaikų mėgstamais personažais ant drabužių – išrinkite patį mėgstamiausią ir gal ši suknelė taps pačia mylimiausia.

Kasdienės suknelės – kasdieniam komfortui

Judesių nevaržančios, patogios, jaukios suknelės leis džiaugtis kasdieniais džiaugsmais ir atradimais. Trikotažinės, džinsinės, medvilninės, lininės, o gal šiltos megztos – vilnos ar kašmyro. Didelis pasirinkimas natūralių audinių sudėčių – kad nedirgintų ir nealergizuotų odos ir nešioti būtų dar maloniau. Taip pat ypatingai gausus pasirinkimas spalvų, nuo švelnių pastelinių iki ryškių. Gal linksmiau raštuotos? Siūlome ir gėlių ornamentais puoštų, dryžuotų, taškuotų, su gyvūnų atspaudais ar fotoatspaudais. Rasite pagal kiekvienos mažosios norus.

Gražiausioms šventėms – proginės suknelės

Puoštos raukiniais, blizgančių audinių ar nėriniuotos – rasite sukneles įvairiausioms progoms. Gausus pasirinkimas spalvų bei raštų – nuo vienspalvių, taškuotų, iki gėlėtų ar margų. Taip pat platus audinių pasirinkimas – šifonas, nėriniai, prabangiai atrodantis satinas ar konkordinis velvetas. Prie puošnios suknelės derinkite galvos aksesuarus, puikiai derės lankeliai, skarelės, skrybėlaitės. O gal užteks ir dailios šukuosenos ar batelių su vienspalvėmis ar raštuotomis pėdkelnėmis, taip pat su dailiomis kojinaitėmis. Žinoma, priderinkite mažą rankinuką, į kurį juk taip smagu ką nors įsidėti.

Patogumas ir grožis mažosioms princesėms

Net ir pačios dailiausios, puošniausios suknelės gali būti patogios ir nevaržyti judesių – juk taip svarbu tyrinėti pasaulį žaidžiant, lakstant su draugais. Iš Zalando esančio pasirinkimo tikrai rasite patinkančias mažosioms. O išrinkę suknelę pažymėtą tvarumo ženklu, galite būti tikri, kad drabužis yra pagamintas tvariai, iš organinių ar ekologiškų medžiagų.