Katalogas

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 878

Stebėkite jums patinkančius prekių ženklus

Pirmiausia parodysime daugiau jų, įskaitant naujas prekes ir kolekcijas.

Versace – prabanga jūsų drabužinėje

Versace prekės ženklas buvo įkurtas 1978 metais. Tada garsus italų mados dizaineris Gianni Versace Milane pristatė mados entuziastams pirmąją drabužių kolekciją, kurią pavadino savo vardu. Tada jo pristatyta kolekcija akivaizdžiai spindėjo prabanga ir originalumu, tad tuo metu nuobodžiavęs Paryžiaus ir Milano mados pasaulis staiga prabudo. Vėliau šią kolekciją pamilo ir Niujorko bei Londono mados pasaulio atstovai. Galiausiai originalios kolekcijos banga nuvilnijo itin plačiai ir kūrėjas Gianni Versace buvo pramintas XX a. mados novatoriumi.

Dabar Versace – tai vienas populiariausių ir labiausiai visame pasaulyje pirmaujančių mados namų, negana to – Versace prekės ženklas laikomas itališkos prabangos simboliu visame pasaulyje. Versace gamina pačios aukščiausios klasės italų gamybos aprangos detales, aksesuarus. Prekės ženklas išsiskiria savo inovatyviu dizainu ir ryškiomis spalvomis.

Įdomi ir Versace logotipo idėja. Jeigu pamenate to logotipo išvaizdą, turbūt atpažinsite, jog logotipas yra Medūzos galva. Gianni Versaci teigia, kad jį įkvėpė Italijos griuvėsiai bei graikų-romėnų istorijos, labai atsispindėjusios Italijos mene, kurį kūrėjas taip mėgo. Legenda pasakoja, kad Medūza buvo graži moteris, o vėliau tapo pabaisa. Versace pasirinko Medūzą todėl, kad tol, kol Medūza buvo graži moteris, visi ją įsimylėdavo ir negalėdavo atsispirti, o tada, kai ji tapo pabaisa, net tie, kuriems ji buvo pasibaisėjusi, negalėjo atsigręžti. Gianni tikėjosi, kad prekės ženklas tokį poveikį žmoinėms ir sukels: pirkėjas negalės jam atsispirti.

Kodėl jums reikia Versace?

Pamirškite tuos laikus, kai prabanga buvo tinkama tik ypatingoms progoms didelėms šventėms, svarbiems susitikimams. Dabar jūs galite sau leisti kiekvieną dieną paversti garsių mados savaičių podiumu ir kiekvieną dieną švęsti: savaip, su trupučiu prabangos ir daugiau pasitikėjimo savimi.

Visa Versace produkcija labai ryškiai šaukia savo filosofiją, rėkia spalvomis ir unikalumu. Atrodytų, kad per tuos metus niekas nepasikeitė.

Tačiau pasikeitė ir dabar jūs galite rinktis Versace ir tuo papuošti savo dieną. Rinkitės prabangius aksesuarus, aprangos detales ir kurkite tokį įvaizdį, kuris jums pridėtų pasitikėjimo savimi.

Kokias Versace prekes galite rasti Zalando parduotuvėje?

Zalando siūlo rinktis Versace prekes moterims, vyrams ir vaikams. Moterims siūloma rinktis iš aprangos detalių, tokių kaip apatiniai, naktiniai drabužiai bei kojinės ir pėdkelnės. Taip pat joms parinktas platus aksesuarų asortimentas: rankinės bei krepšiai, papuošalai, akiniai nuo saulės, piniginės ir kortelių dėklai, galvos apdangalai, šalikai ir šaliai. Vyrai gali rinktis kaklaraiščius, apatinius ir kojines, marškinius, maudymosi aprangą, taip pat kepures, akinius nuo saulės, papuošalus, šalikus ar šalius. Galiausiai vaikams taip pat siūlomas aprangos, avalynės bei aksesuarų pasirinkimas.

Zalando parduotuvėje galite naudotis filtru ir pasirinkti prekes pagal norimą kainą, dydį, spalvą, medžiagą ar sezoną. Taip pat yra funkcija, leidžianti pasirinkti tik prekių, pagamintų iš tvarių medžiagų, rodymą.