Vyriški akiniai nuo saulės

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 1 762

Vyriški akiniai nuo saulės gražioms dienoms

Pirminė saulės akinių funkcija, kaip nesunku atspėti, yra apsauga nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių. Tam jie ir buvo sukurti. Tad, kad ir kokia nuostabiai saulėta diena bebūtų, saugokite savo akis.

Visgi šiais laikais dizaineriai paplušėjo pakankamai, tad akiniai nuo saulės nebėra tik funkcija, jie – mada. Akinių formų ir spalvų pasirinkimas tik pabrėžia šį faktą. Na, o ir įvairios tendencijos ateina ir praeina, kaip įprasta mados pasaulyje – masyvūs, subtilūs, kampuoti, apvalūs – todėl verta rinktis tai, kas bus tinkamiausia jums ir noriai dėvėsite kasdien ne vienerius metus.

Akinių rėmelių formų įvairovė

Nors renkantis akinius itin svarbu atkreipti dėmesį į stiklus – jų spalvą bei poliarizuotumą – bene svarbiausias faktorius išlieka rėmelio forma. Jų siūlome daugybę, tad kviečiame susipažinti su populiariausiais tipais.

Apvalūs rėmėliai – klasikinis variantas. Ši forma gali padėti sukurti vintažinį įvaizdį, tačiau storesni apvalūs modeliai atrodo moderniai ir žaismingai. Tuo tarpu ovalūs akiniai pasižymi universalumu. Jie tiks tiek prie oficialios, tiek prie laisvalaikio aprangos derinių, tad įsigiję galėsite dėvėti visur. Galiausiai pristatome drąsiuosius drugelio formos variantus. Jie tiks tikriems stileivoms, kurie nori išsiskirti iš minios drąsiais mados sprendimais. Šie akiniai – nepaprastai žaismingi, masyvūs, sukuria alternatyvią klasikiniams modeliams. Kuris variantas tinkamiausias jums?

Vyriški akiniai nuo saulės Zalando kataloge

Zalando selekcijoje netrūks pasirinkimo. Amplitudė varijuoja nuo modelių itin tamsintais stiklais iki šviesių, kone permatomų; rėmėlių formų pasirinkimas dar platesnis – apvalūs, aviatoriai, kvadratiniai. O gal norėsite išbandyti ovalo formos stiklus, ar madinguosius drugelio? Zalando atrasite žaviausią variantą.

Taip pat džiuginame jus labai dideliu spalvų pasirinkimu. Jei ieškote klasikinių juodų variantų – puiku. Tačiau nenusivils ir norintys eksperimentuoti, todėl besirenkantys baltus, raudonus ar net raštuotus, keleto spalvų akinius. Leiskite akiniams įsilieti į bendrą įvaizdžio paveikslą, arba paverskite juos nepakartojamu akcentu – pasirinkimas jūsų. Taip pat daugybė garsių prekės ženklų modelių, kurie pasiūlys ir kokybę, ir atpažįstamumą. Tad nieko nelaukite ir išsirinkite savuosius su Zalando.