Vyriškos kepurės su snapeliu

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 2 167

Ir sportui, ir laisvalaikiui – kepurės su snapeliu

Kepurės su snapeliu, kitaip dar vadinamos beisbolo kepurėmis, buvo sukurtos sportininkams, kad saulė nespigintų į akis. Šitaip žaidėjai gali geriau koncentruotis į kamuolį ar kitą taikinį. Dėl savo keliamo komforto, šie galvos dangalai tapo itin patogiu ir madingu galvos aksesuaru, kurį savo spintoje privalo turėti visi mados sekėjai. Zalando jums paruošė ypatingai platų tokių galvos aksesuarų pasirinkimą.

Tačiau neišsigąskite gausos – sau tinkamiausią kepurę rasite lengvai ir greitai, jei pasinaudosite patogiais paieškos filtrais. Galite filtruoti ne tik pagal kainą, spalvą, medžiagą, bet ir pagal stilių - sportinį ar miesto.

Nesvarbu, ieškote sportui skirtos, saugančios nuo saulės spindulių ir lietaus, o gal stiliaus detalės jūsų kuriamam ar jau turimam stiliui, visas jas rasite Zalando internetinėje parduotuvėje.

Nudžiuginsime gamtos mylėtojus – paieškoje paspaudę tvarumo nuorodą, būsite tikri, kad pirkdami šias išfiltruotas kepures, remiate tvaresnės medvilnės auginimą, ar kad jos yra dalinai pagamintos iš ekologiškų medžiagų.

Platus pasirinkimas kiekvieno skoniui

Kepurės su snapeliu yra neatsiejamos nuo kai kurių sporto šakų – beisbolo, golfo, jojimo ar teniso. Dėl savo patogumo jos buvo pamėgtos ir nešiojamos laisvalaikiu – norint apsisaugoti nuo saulės, lietaus. Taip pat jos buvo išgarsintos pasaulinio žinomumo žmonių, norinčių pridengti veidus nuo paparacų ir tapti mažiau matomi.

Dabar itin populiarios, jos gali būti nešiojamos ne tik prie sportinės aprangos, bet ir derinamos prie paltų, klasikinių švarkų, laisvalaikio aprangos. Nešiojamos ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir žiemą. Šis aksesuaras patapo stiliaus detale, kurią galite derinti prie jau turimo garderobo arba kurti naujus įvaizdžius. Pasinaudokite savo fantazija ir būkite drąsūs. Nesvarbu, būsite apsivilkę pūkinę striukę, džinsinį, odinį švarką ar klasikinį paltą, kepurėlė su snapeliu tiks prie visų variantų.

O gal ieškote kepurėlės sportui, pagal paskirtį? Čia rasite kokybiškų, leidžiančių galvos odai kvėpuoti, bet apsaugančių nuo galvos perkaitimo, kad mėgautis sportu lauke būtų dar maloniau.

Zalando jus nustebins kepurėlių spalvų gausa. Didelis pasirinkimas ne tik klasikinės juodos, tamsiai mėlynos, bet ir ryškių ar pastelinių spalvų. O gal jums labiau patiktų margos, raštuotos? Jas taip pat rasite čia. Gausu ne tik spalvų, bet ir audinių – įprastos medvilnės, džinso ar odos, primiršto velveto, vilnos ar tinklelio. Priderinkite įvairius audinius prie jau turimų drabužių.

Didelis pasirinkimas gerai atpažįstamų sportinių drabužių gamintojų. Tačiau, jei norite kažko išskirtinesnio, rinkitės garsių mados namų prekinių ženklų kepurėles, ant kurių puikuojasi dėmesį atkreipiančios emblemos – neliksite nepastebėti.

Šie galvos aksesuarai skiriasi ir savo forma. Sportinio stiliaus lenktu snapeliu, ar madinguoju platesniu tiesiu? Derinkite skirtingas formas prie norimo kurti įvaizdžio. Žaiskite su spalvomis. Gal norite tapti nematomi su juodos spalvos dangalu, o gal norite atkreipti dėmesį su ryškios spalvos kepurėle? Kurkite drąsiai.

Patogi stiliaus detalė

Įsigiję šį galvos aksesuarą, nustebsite, kaip lengvai pritaikomas, universalus ir patogus jis gali būti. Nebijokite improvizuoti ir kepurėlę dėvėti su savo mėgstamais deriniais. Kepurė ne tik apsaugos, bet ir padės kurti unikalų savo įvaizdį. Jei dar neišbandėte kepurių su snapeliu patogumo, pats laikas tai padaryti. Neabejojame, kad šis aksesuaras atras vietą jūsų garderobe ir pataps mylimu. O Zalando pasirūpino, kad sau tinkančią ir patinkančią rastų kiekvienas.

Ne veltui sulaukė tokio populiarumo – šios kepurės jo tikrai nusipelnė vien dėl komforto jas nešiojant. Neabejojame, kad užsidėjus vienąkart, norėsis ją nešioti nuolat.