Vyriški laikrodžiai

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 1 678
ivankassa
ivankassa
ivankassa·

Vyriški laikrodžiai iš Zalando laikrodžių įvairovės

Vyriški laikrodžiai yra, ko gero, vienas solidžiausių, stilingiausių ir universaliausių aksesuarų. Toks aksesuaras pasižymi ne tik akivaizdžia praktine nauda, bet ir puošia, suteikia įvaizdžiui išbaigtumo ir tarsi sudėlioja visus reikiamus taškus. Geras ir kokybiškas laikrodis išties džiugina savininką ir suteikia jam tvirtumo bei užtikrintumo.

Be to, vyriški laikrodžiai priklauso tiems aksesuarams, kurie labai daug pasako apie juos pasirinkusį žmogų. Jie gali atspindėti nešiojančiojo vertybes, pomėgius ar socialinę padėtį. Šiais laikais galima rinktis iš pačių įvairiausių vyriškų laikrodžių. Na, o Zalando siūlo itin platų vyriškų laikrodžių pasirinkimą, tinkantį labai skirtingiems skoniams ir finansinėms galimybėms. Tad kaip nepasimesti tokioje gausybėje ir tinkamai pasirinkti šį aksesuarą, taip pat į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Pasirinkimas prasideda nuo apyrankės

Pirmiausia vertėtų pradėti netgi ne nuo paties laikrodžio, o nuo elemento, be kurio jis negalės puikuotis ant jūsų rankos – apyrankės. Būtent ši detalė sukuria galutinį vaizdą, todėl derėtų jai skirti reikiamą dėmesį. Daili ir kokybiška apyrankė iš karto prikausto dėmesį. Žinoma, atspariausios ir ilgaamžiškiausios yra metalinės ir plieninės apyrankės. Tai iš tiesų praktiškas variantas, šias apyrankes keisti prireiks rečiau.

Tačiau iš tokių medžiagų pagamintos apyrankės ne visiems būna patogios ir ne visados dera prie bendro stiliaus. Tokiu atveju galima drąsiai rinktis odinę apyrankę, kuri atrodys solidžiai, stilingai ir elegantiškai. Na, o jei norisi paprasto ir kuklaus, bet tuo pačiu ir patogaus, šiuolaikiško bei jaunatviško varianto, išmėginkite kaučiukinę apyrankę. Žinoma, atsižvelkite ir į apyrankės spalvą.

Būtent apyrankėse slypi šauni gudrybė. Vyriški laikrodžiai yra iš tų aksesuarų, kurių neprošal turėti ne vieną. Visgi jei norėtumėte išsiversti su vienu laikrodžiu, pamėginkite pakeisti jo apyrankę – vaizdas išsyk bus kitoks.

Zalando vyriški laikrodžiai – ne tik tikslūs, bet ir stilingi

Kalbant apie patį laikrodį, būtina atsižvelgti į jo techninius ypatumus. Galima rinktis nerūdijančio plieno laikrodį – iš šios medžiagos pagaminti laikrodžiai yra bene dažniausiai pasitaikantys. Kita dažna ir tinkama medžiaga yra titanas. Iš jos pagaminti vyriški laikrodžiai bus lengvi, tačiau patvarūs.

Neužmirškite ir laikrodžio stikliuko. Stikliukai gali būti safyriniai, mineraliniai, plastikiniai. Safyriniai stikliukai yra patys atspariausi subraižymams, bet ir patys brangiausi.

Veikiausiai bus aktualu pasidomėti ir laikrodžio atsparumu vandeniui. Šis atsparumas gali būti dviejų tipų. Vieni vyriški laikrodžiai gali būti atsparūs atmosferinei drėgmei – tai lietus, atsitiktiniai vandens lašai, drėgmė, nedidelis sušlapimas. Kiti laikrodžiai yra atsparūs vandeniui – tai reiškia, kad jie gali veikti net ir po vandeniu.

Na, neužmirškime ir laikrodžio mechanizmo tipo. Vyriški laikrodžiai būna mechaniniai ir kvarciniai. Mechaniniai laikrodžiai – nemari klasika, garantuojanti solidumą ir stilingumą. Visgi vargo su jais daugiau nei su kvarciniais. Pastarieji taip pat pasižymi didesniu tikslumu.

Kadangi laikrodis visų pirma yra aksesuaras, grįžkime prie jo išvaizdos ir stiliaus. Galima išskirti du pagrindinius laikrodžių stilius – klasikinį ir sportinį. Klasikinis bus nepamainomas darbe, susitikimuose, oficialiose progose. Jis atrodo solidžiai, suteikia prabangos. Sportiniai vyriški laikrodžiai tinkami ne tik sportuojant, bet ir leidžiant laisvalaikį. Jei negalite išsiversti su vienu laikrodžiu, bet nenorite turėti juos kelis, tikrai neprašausite pasirinkę du laikrodžius: klasikinio ir sportinio stiliaus.

Laikrodis – rimta investicija. Juk šis aksesuaras gali netgi būti perduodamas iš kartos į kartą. Tad rinkitės jį atidžiai. O gausybę pasirinkimo variantų rasite Zalando.