Vyriškos megztos kepuraitės

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 521

Megztos kepurės – ir šiluma, ir mada

Geriau šiltasis, ar šaltasis metų laikas? Tai – nesibaigianti diskusija, kurioje kiekvienas turi nuomonę. Mes nusprendėme, kad šaltasis sezonas dažnai nepelnytai nuvertinamas. Juk jis yra puikiausias metas sluoksniuoti drabužius ir kurti išskirtinius derinius. Tokiems deriniams svarbūs ne vien baziniai drabužiai, bet ir aksesuarai.

Vieni iš svarbiausių ir stilingiausių aksesuarų šaltu oru yra megztos kepurės. Jos atkreipia akį ir savo spalva bei tekstūra gali madingai papildyti aprangą. Ne mažiau svarbi jų pirminė funkcija: sušildyti.

Visi esame patyrę nemalonų jausmą, kai ausys sušąla taip, kad paraudonuoja. Megztos kepurės šią problemą išspręs itin greitai. Taip pat jos apsaugos jūsų plaukus nuo atšiaurių vėjų bei padės išlaikyti viso kūno temperatūrą. Tad nieko nelaukite ir peržvelkite Zalando megztų kepurių selekciją.

Derinimo patarimai

Renkantis kepurę, itin svarbu apmąstyti jau turimus lauko drabužius bei aksesuarus. Dažniau dėvite paltą ar striukę? Kokios spalvos bei medžiagos jūsų šalikas ir pirštinės? O kaip batai? Nors kepurė ir gali tapti puikiu viso derinio akcentu, ne mažiau svarbus ir jos universalumas jūsų likusios spintos atžvilgiu.

Jei dėvite paltus bei linkstate prie labiau klasikinės aprangos, rinkitės ir panašią kepurę. Ji greičiausiai bus vienspalvė ar su nedidele prekės ženklo emblema. Jei jūsų apranga kiek laisvesnio stiliaus, improvizuokite drąsiai. Ypač atkreipkite dėmesį į raštuotus modelius bei garsių prekės ženklų variantus. Eksperimentuokite su Zalando.

Platus megztų kepurių pasirinkimas

Zalando jums atrinko itin plačią kepurių selekciją. Pasinaudokite išplėstine paieškos funkcija ir išfiltruokite pasiūlą pagal sezoną, kainą, spalvą, raštą, medžiagą bei panašiai. Svarbiausi kepurės atributai – medžiaga bei spalva ar raštas.

Siūlome jums daugybę juodų ar kitų klasikinių spalvų modelių, tačiau netrūks ir ryškių, dekoruotų logotipais. Jei ieškote kepurės, kuri taps jūsų gatvės stiliaus dalimi, rinkitės populiariąsias „beanie“ tipo. Jos turi užlenktą kraštą bei suteikia deriniui laisvumo. Tuo tarpu žieminės megztos kepurės dažnai papildytos žaviais bumbulais. Galbūt tai yra būtent tai, ko ieškote? Zalando nenuvils.