Vyriški žieminiai aulinukai

Populiariausi filtrai
Produktų kiekis: 56
zzaidane
zzaidane
Produktų kiekis: 4

Vyriški žieminiai batai – jūsų šiltų kojų garantija

Kai žiemos metu temperatūra nukrenta žemiau nulio laipsnių ir sulaukiame storo sluoksnio sniego, džiaugtis šio sezono malonumais leis žieminiai batai, apsaugantys nuo šalčio ir drėgmės. Juos tikriausiai rastume daugelio spintose. Pašiltinti batai ypač svarbūs išlaikyti jūsų kūno šilumą. O kojoms sušalus, greitai atšąla visas kūnas.

Zalando siūlo ypatingai platų žieminių batų vyrams asortimentą. Išsirinks kiekvienas.

Jūsų patogumui - didelis batų pasirinkimas

Avalynės gamintojai rinkai siūlo plačią įvairovę ne tik nuo šalčio apsaugančių, bet ir stilingų žieminių batų. Zalando internetinėje parduotuvėje rasite ne tik daug gerai žinomų prekinių vardų, bet ir kitų gamintojų kokybiškų batų. Didelis pasirinkimas, tačiau patogūs filtrai padės, lengvai rasti tai, ko ieškote ir negaišti savo laiko.

Batus ras tiek klasikinių suvarstomų batų mėgėjai, tiek ieškantys kažko įdomesnio. Su trumpais auliukais ar ilgesniais – kaip jums patinka labiau. Rinkitės suvarstomus raišteliais, su užtrauktukais ar įmaunamus su guma – taip, kaip patogiau jums.

O pasirinkę batus su tvarumo ženkliuku, galėsite jaustis ramiai ir žinoti, kad batai pagaminti iš medžiagų, tausojančių aplinką.

Pado storis ir pašiltinimas – tikriausiai vieni svarbiausių atributų žieminiams batams. Rasite batų storu, grubiu ar lygiu, padu. Taip pat patikimų batų žygiams. Jūsų naujieji batai gali būti pašiltinti tiek natūraliu ar dirbtiniu kailiu, tiek vilna ar flisu.

Nudžiugins spalvų gausa. Žieminiai batai puikiai derės prie jūsų jau turimos aprangos. Žinoma, galitea jiems leisti tapti nauja ir ryškia jūsų stiliaus detale. Paieškoje gausu juodos bei įvairių atspalvių rudos spalvos, tačiau rasite ir ryšką raudoną ar mėlyną – neabejojame, su jais atkreipsite dėmesį į save. O skirtingi modeliai leis improvizuoti ir derinti su įvairiais drabužiais – nesvarbu, dėvėsite plačias ar siauras kelnes.

Apsaugokite savo kojas su žieminiais batais

Tikime, kad Zalando rasite ne vienus sau patinkančius batus ir apsaugosite kojas nuo žiemos šalčio, drėgmės ir ledo – padas saugos jus nuo slydimo. Žiemą jauskitės šiltai ir atrodykite stilingai su naujais žieminiais batais!