Vyriški apatiniai ir kojinės

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 4 035
quirifi
quirifi
quirifi·

Apatinis trikotažas: be jo neįsivaizduojama nei viena spinta

Zalando rasite ypatingai platų apatinio trikotažo pasirinkimą. Nuo kelnaičių, marškinėlių, kojinių, iki vonios chalatų. Lengva paieškos funkcija padės greitai rasti tai, ko jums reikia. Apatiniai – arčiausiai kūno esantis drabužis, tad kokybė, audiniai, modeliai yra ypatingai svarbūs. Nuo apatinių prasideda kiekvieno apranga. Siūlome ypatingai didelį pasirinkimą.

Asortimente rasite kokybiškų tiek paprastų gamintojų, tiek garsių prekinių ženklų gaminių – mėgstamiausius ras visi.

Platus pasirinkimas – jūsų patogumui

Siūlome rinktis iš itin plataus asortimento. Įvairių modelių kelnaitės – išsirinkite jums patogiausias. Nustebins ypatingai plati spalvų gama. Nuo klasikinės juodos, baltos, pilkos, iki ryškių, margų ar raštuotų. Jūsų patogumui, galite rinktis komplektus – kelių vienetų pakuotes, kurių viduje gali būti tiek vienos spalvos, tiek skirtingų spalvų kelnaitės.

Apatiniai marškinėliai taip pat nustebins pasiūla. Daugybė skirtingų modelių – trumpomis, ilgomis rankovėmis, o gal visai be jų – kaip jums patogiau. Dominuoja klasikinių spalvų pasirinkimas - balta, juoda, pilka. Jūsų patogumui, kelių vienetų marškinėlių pakuotės.

Kojinės – tai aksesuaras, kuris dažnai pasimeta ar greit susidėvi, tad patogu jų pirkti kelias poras vienu metu – tam siūlome kojinių pakuotes. Tik išsirinkite modelį ir spalvą. Galbūt jums reikalingos pėdutės, kurios neišlenda iš batų, klasikinės juodos prie oficialios aprangos, o gal madingos pailgintos sportinės su žinomų prekinių ženklų logotipais? Visas jas rasite Zalando. Spalvų gama taip pat plati, nuo baltų, juodų, pilkų, iki ryškių, dryžuotų ar margų. Paieškoje taip pat rasite ir kojinių iki kelių, kurios nešiojamos su klasikiniais kostiumais, kad nesimatytų nepridengta koja.

Chalatas – vienas jaukiausių namie nešiojamų drabužių. Galite rinktis iš plataus spalvų pasirinkimo. Taip pat skirtingų ilgių bei modelių. Kokį jums maloniau dėvėti – frotinio, vaflinio audinio, o gal veliūrinį? Rasite tiek paprastus, tiek žymėtus garsių prekinių ženklų emblemomis. Gal ieškote dovanos? Kokybiškas chalatas gali nudžiuginti.

Palepinkite save naujais apatiniais

Gal jau laikas atsinaujinti drabužinę nauju apatiniu trikotažu? Visada malonu vilktis naujas kelnaites ar marškinėlius. Iš gausos, kurią siūlo Zalando, tikrai rasite savo mėgstamiausius.