Džinsai vyrams

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 4 436
wikus998
wikus998
wikus998·
tevinthemen
tevinthemen
tevinthemen·

Vyriški džinsai jūsų kasdienai ir laisvalaikiui

Džinsai – puikus pasirinkimas kiekvienam, vertinančiam patvarumą, stilingumą bei patogumą. Įprastas audinys – medvilnė bei šiek tiek elastano. Būtent šios medžiagos lemia, kad vilkimas drabužis puikiai prisitaikytų prie natūralių kūno formų ir nesidėvėtų. Tokį drabužį norisi dėvėti nuolatos. Išsirinkite porą iš Zalando kolekcijos jau dabar.

Siūlome žinomų prekės ženklų gaminius bei dizainerių kolekcijos pažibas. Mūsų kataloge rasite daugybę klasikinių variantų. Dominuojanti medvilnė ir mėlyni bei juodi atspalviai tiks kasdienai. Ieškote kažko drąsesnio? Patyrinėkite mūsų katalogą. Nenuvilsime ir stiliaus guru – ryškių spalvų ar netikėtų raštų modeliai leis formuoti autentišką stilių.

Džinsų stiprybė slypi jų paprastume. Juos itin lengva derinti su marškiniais ar marškinėliais, aksesuarais ir batais. Juodus džinsus nesunkiai pritaikysite tiek vakarėliui, kai norisi komforto, tiek judriai dienai biure, reikalaujančiai oficialumo. Originalaus Levi‘s dizaino šviesiai mėlynų kelnių ir baltų marškinėlių derinys – nemari klasika, tinkanti kiekvienam. Išbandykite ir atskleiskite savo mados tapatybę.

Išsirinkite savąją porą

Renkantis naują porą vertėtų atsižvelgti į drabužio kirpimo modelį, spalvą, liemens aukštį, audinio storį. Vertinga apsvarstyti pirkti mažesnį modelį, nei įprastai. Originalūs medvilniniai džinsai dėvimi kiek išsitampo.

Šiuo metu itin populiarūs laisvesnio ar tiesaus kirpimo modeliai. Jie sukuria madingo, atsipalaidavusio miestiečio įvaizdį ir papildo tiek plevenančius marškinius, tiek prigludusius marškinėlius. Nepamirškite priderinti tinkamų batų. Masyvūs, įvairiaspalviai sportbačiai gali tapti viso aprangos derinio akcentu. Juos išsirinkti taip pat galite Zalando.

Prigludę bei aptempti modeliai leis pabrėžti kūno formas. Toks prigludimas džinsus paverčia viso aprangos derinio baze. Tad galite nuspręsti juos akcentuoti sukištais marškinėliais ir stilingu diržu. O gal verčiau pabrėžti kitą aprangos detalę? Lengvai derinkite su aukštesnio aulo batais, ilgesniu paltu. Peržvelkite Zalando katalogą ir pasisemkite įkvėpimo.

Papildykite savo spintą ilgaamžiškais džinsais

Šios kelnės ne veltui džiaugiasi neblėstančiu populiarumu. Jos prisitaiko prie kūno formų. Natūrali medvilnė nedirgina. Priklausomai nuo medžiagos storio, dėvėti galite tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metu laiku. Ne taip, kaip kitų drabužių, džinsų nereikia skalbti dažnai.

Visų svarbiausia, džinsai dėl savo patvarumo yra puiki stiliaus investicija. Jais džiaugtis galėsite metų metus bei sukurti aibę derinių. Nedvejokite ir išsirinkite - kad ir kokio modelio ieškote, mes tuo pasirūpinome. Suraskite savuosius.