Džinsiniai švarkai

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 361

Džinsinis švarkas - jūsų stiliaus varomoji jėga

Savo rūbų spintoje turėti džinsinį švarką aktualu kiekvienam . Akys niekuomet nepavargsta matyti jau klasika tapusio melsvos spalvos džinsinio švarko, kuris puikiai tinka tiek vasarą, tiek pavasarį kaip viršutinis rūbas. Tiesa, vis dažniau gatvėje išvystame ir įvairių kitokių spalvų bei raštų švarkų variantų, kurie pabrėžia pečių liniją, yra itin patogūs ir derinami prie likusios aprangos tampa išskirtinio ir įsimintino stiliaus akcentu.

Džinsinis švarkas negulės be reikalo nei vienoje spintoje

Džinsinis švarkas yra itin universalus. Jį galima dėvėti tiek išsiruošiant vakare į miestą su draugais, tiek pasimatymui mažiau formalioje aplinkoje, tiek išvykai už miesto ar ilgesnėje kelionėje. Tas pats švarkas beveik neabejotinai tiks ir jūsų antrai pusei, kadangi daugelis švarkų yra lyčiai neutralūs, tad puikiai puoš tiek jus, tiek jūsų antrą pusę. Gal net verta įsigyti dvi poras, jeigu nenorite nuolat vargti ieškant savo švarkelio jūsų antrosios pusės spintos dalyje.

Džinsinis švarkas, aišku, puikiai derės ir poroje su džinsinėmis kelnėmis, kurios nebūtinai turi būti derinamos su tos pačios spalvos švarku. Eksperimentuokite, o ieškant įkvėpimo, pasidairykite, ką siūlome prie kiekvieno švarko poroje, paspaudę ant jums patinkančios prekės.

Džinsinių švarkų įvairovė kiekvieno skoniui

Rinkitės iš itin plačios pasiūlos švarkų. Atkreipkite dėmesį, kad ne visi džinsiniai švarkai yra iš džinso medžiagos. Švarkai iš džinsinės medžiagos bus kiek storesni, tad itin pasitarnaus vėsesnį vasaros ar vėlyvo pavasario popietę. Velveto medžiaga bus maloniai švelni, o lino tiks apsaugoti pečius ir rankas net ir karštą vasaros dieną, nes yra itin lengva ir kvėpuojanti. Vilnos bei medvilnės savo sudėtyje turintis švarkelis bus itin šiltas, tad tiks užsidėti ir vėsesniu oru.

Didelis džinsinių švarkelių pasirinkimas užtikrina, kad kiekvienas atras tai, kas tiks ir patiks jam. Rinkdamiesi savo naują švarkelį apgalvokite, su kokia apranga jį dėvėsite. Nepamirškite, kad galite įsigyti kelis variantus, o netikusius pasimatavę grąžinti. Svarbu, kad išsirinktas švarkelis jums tiktų, patiktų ir ilgai tarnautų.