Odinės striukės

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 353

Odinės striukės – drabužyje koncentruota galia

Viršutiniai lauko drabužiai mums neabejotinai svarbūs bet kuriuo metų laiku dėl savo apsauginių funkcijų. Visgi renkantis striukę ar paltą, atsižvelgiame ne vien į drabužio funkciją. Itin svarbi ir estetinė išvaizda, stilistinė išraiška, pritaikomumas prie turimų drabužių. Tai ypač aktualu demisezonu, kai nei per šalti, nei per karšti orai leidžia eksperimentuoti sluoksniuojant drabužius ar dėvint netikėtus variantus. Tad siūlome atkreipti dėmesį į Zalando odinių striukių kolekciją. Galbūt rasite tai, ko jums reikia.

Nors odinės striukės idealios rudeniniam ar pavasariniam švelniam orui, turime modelių jų ir kitiems atvejams. Ieškote drabužio žvarbesniems orams ar lietui? Rinkitės modelius su vidiniu pašiltinimu, kailiuku ar gobtuvais. Toks universalumas leis džiaugtis odinės striukės spinduliuojama galia, charizma, gal net maištingumu kone ištisus metus.

Kaip išsirinkti ir derinti?

Odinės striukės yra ganėtinai lankstus ir universalus drabužis. Visgi nemažai priklausys nuo to, kokį modelį išsirinksite. Pavyzdžiui, ar ieškote natūralios odos gaminio, o gal domina dirbtinė ar švelni zomša? Tai svarbu todėl, kad oda bus reiklesnė: jai netiks lietus, saulė ją greičiau išblukins, tačiau tuo pat ji bus kur kas ilgaamžiškesnė, universalesnė stilistiškai.

Odinės striukės trumpo ilgio, su varijuojančiais užtrauktukų, apykaklių dizainais. Naująjį pirkinį lengvai derinkite su laisvalaikio drabužiais: džemperiais, džinsais, įvairiais batais. Jei išsirinksite kiek labiau ekstravagantišką ar sunkų klasikinį variantą, leiskite jam tapti stiliaus akcentu. Neišdildomą įspūdį palieka sunkios juodos odinės striukės, baltų marškinėlių ir šviesių mėlynų džinsų derinys. Patys nuspręskite, ar norite klasikos, ar eksperimentų.

Platus odinių striukių asortimentas jūsų skoniui ir poreikiams

Įvairovė, kurią tikrai pastebėsite Zalando internetinėje parduotuvėje, užtikrins, kad išsirinkti pavyktų kiekvienam – net pačiam įnoringiausiam pirkėjui. Tam, kad paieška būtų greitesnė ir tikslesnė, pasinaudokite mūsų išplėstinės paieškos funkcija ir rinkitės iš jums aktualiausių prekių.

Katalogas varijuoja nuo įprastinių modelių iki garsių prekės ženklų kūrinių. Dominuoja juodi blizgesni švarko tipo modeliai, tačiau jais tikrai neapsiribojame. Rasite ir neutralių ar net ryškių spalvų eksperimentų, užtrauktukų ir kišenių žaismės, jaukių zomšinių modelių, ilgesnio kirpimo švarkų. Tad drąsiai naršykite ir įsigykite Zalando.