Vyriški paltai

Populiariausi filtrai
Prekių skaičius: 549

Nepakeičiami šaltojo sezono palydovai – paltai

Paltas – drabužis, be kurio neįsivaizduojama nė viena žiema, ruduo ar pavasaris. Tai drabužis, kuris gali būti labai įvairus. O Zalando jums siūlo asortimentą, kuriame sau tinkantį ras net didžiausi stileivos.

Siūlome didelį pasirinkimą tiek klasikinių variantų, tiek lietpalčių ar parkų. Patogus paieškos filtras padės sutaupyti jūsų laiko ir paprastai rasti tai, ko ieškote. Tiesiog išsifiltruokite, ko ieškote ir sutaupysite laiko, nes nereikės vaikščioti po prekybos centrus – viską rasite čia.

Paltai – tai universali klasika

Zalando pasirinkime galite rasti tiek ilgus, tiek trumpus paltus, kuriuos rinkitės pagal patogumą ar turimą garderobą. Spalvos varijuoja nuo klasikinių – juodos, tamsiai mėlynos ar pilkos ir rudos spalvų, iki ryškių ar margų audinių – gal ieškote akcento? Stilistai sako: kokybiškas paltas – spintos būtinybė.

Lietpaltis – pamirštas be reikalo. Tai yra ypatingai stilingas drabužis, kurį siūlo daugybė aukštosios mados kūrėjų. Siūlome juos derinti tiek su klasikine apranga, tiek su laisvalaikio drabužiais. Itin universalus drabužis, prie kurio tiks ir klasikiniai batai, ir sportiniai bateliai. Norite būti madingi – jūsų spintoje privalo būti lietpaltis. Improvizuokite.

Parka – itin išpopuliarėjęs palto modelis, kuris saugo nuo šalčio, vėjo, drėgmės ir yra pailgintas. Gali būti derinamas su laisvalaikio drabužiais, bet galite derinti ir prie klasikinės aprangos. Parka - tai ypatingai patogus lauko drabužis šaltuoju metų laiku. Parka yra būtina jūsų spintoje.

Klasikinis paltas iš kokybiško audinio jums tarnaus ne vieną sezoną. Zalando rasite įvairios kokybės paltus, kurie skiriasi audiniais. Vilna, kašmyras, medvilnė – yra iš ko pasirinkti. Taip pat nustebins pasiūla gamintojų, nuo įprastų, iki gerai žinomų prekinių ženklų.

Sukurti komfortui, papildantys jūsų stilių

Geras paltas – tai drabužis, kuris tarnaus jums ne vienerius metus, puikiai atrodys ir šildys šaltuoju metų laiku, o gal bus jūsų stiliaus detalė. Išsirinkite sau patinkantį ir derinkite. Nustebsite, kaip geros kokybės paltas, parka ar lietpaltis tiks prie jūsų turimų drabužių ir bus madingas ne vieną sezoną. Ar jau išsirinkote paltą sau?